AltcoinBitcoin

Altcoinlere Fısıldayan Analist, Bu Altcoin İçin Ralli Sözü Verdi!

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Cosmos tabanlı altcoinin yükselişini sürdüreceğini düşünüyor.

Kripto para sektörü son birkaç yılda büyük bir değişim yaşadı ve artık neredeyse ana akım kabule ulaştı.

Kripto para sektörünün yaşadığı bu büyük değişim, Michael van de Poppe gibi analistlerine neredeyse milyonlarca takipçiye ulaşmasını sağladı.

Bu da aslında ünlü analistin yapacağı herhangi bir yükseliş tahmininin, kendini büyük oranda gerçekleştirmesine katkı sağlıyor ve alım hacmi artıyor. Analistin son altcoin tahmini ise kesinlikle dikkat çekmeye devam ediyor.

İlgili Haber
Ünlü Analist Michael van de Poppe, Düşüş Anında Bile Umut Veren Altcoinleri Açıkladı

RUNE, Yeni Rallide Fark Yaşatabilir

Ünlü kripto para analisti, yaşanan hafif düşüş sonrasında bir altcoinin fırsat noktasına geldiğini belirtti.

Analist, Cosmos (ATOM) ağı tabanlı altcoinlerden birisi olan Thorchain‘e (RUNE) işaret etti. RUNE’un geçtiğimiz ay %147 yükseldiğini belirten analist, bunun ise son olmadığını ifade etti.

Analiste göre RUNE hala rallisine devam ediyor ve hiçbir şey bitmiş sayılmaz. Ünlü kripto para analisti, RUNE fiyatının 10 dolar noktasında tutunması durumunda sıradaki boğa döngüsünde 14 doları ve yeni rekoru bile kıracağını düşünüyor.

Özellikle RUNE gibi altcoinlerin sıradaki boğa döngüsünü beklediğini belirten ünlü isim, sıradaki rallinin hepsinden büyük olacağını da itiraf etti.

rune

Ünlü isim, RUNE‘un yanı sıra MATIC için de benzer bir görüşe sahip.  MATIC fiyatının BTC karşısında 0,00003556 SATS seviyesini kırmasını bekleyen analist, buradan sonra da bir ralli gelebileceğini vurgulamakta.

Altcoinler ise şu an genel olarak BTC’nin düşüşü altında eziliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu