Kripto HaberleriHaberlerAmazon Pay’in Başkan Yardımcısı: Libra Piyasaya Sunulmayabilir!

Amazon Pay’in Başkan Yardımcısı: Libra Piyasaya Sunulmayabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amazon Pay’in Başkan Yardımcısı Patrick Gaulthier, kripto para birimi Libra ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Libra’nın kısa süre içerisinde piyasa sunulmasına karşı yasa yapıcılar ve yasa koyucuların eyleme geçebilecek olduğunu ve bunun sonucu olarak Facebook ve 25 ticari ortağının 2020 yılında piyasaya sunacak olduğu kripto para biriminin piyasaya çıkmayabilecek olduğunu açıkladı.

Amazon’un bu tür kripto para birimleri ve spekülatif şeyler ile ilgilenmediğini açıklayan Amazon Pay’in Başkan Yardımcısı Patrick Gaulthier, Libra ve benzer kripto para birimi projeleri ile de ilgilenmediklerini açıkladı. Amazon hakkında uzunca bir süredir devam eden tartışmalarda kripto para üretip üretmeyeceği hakkında ciddi bir takım tartışmalar var ancak bu tartışmalar henüz yanıt bulmuş değil. Kripto para yatırımcıları Amazon Pay’in Başkan Yardımcısı Patrick Gaulthier’in bu konuda yaptığı açıklamalarının aslında kripto para üretimi düşünmediklerini doğruladığını düşünüyor.

ABD’li e-ticaret sitesi platformu Amazon gelecekte belki kendi kripto parasını Libra’nın gelişimine göre böyle bir projeye kendi imzasını atmaya yakınlaşabilir. Amazon henüz kripto paralar konusunda başarılı bir proje yürütmedi ve yürütmeyi düşünmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları