Haberler

American Express ve Santander US-UK RippleNet Kullanacaklarını Açıkladı

Jose Luis Calderon: ABD ve İngiltere arasındaki transferlerde RippleNet Kullanılacak.

Ripple’ın adının sık geçtiği konulardan birisi olarak kredi teminatlarını daha önce duymuştuk. Ripple ve kredi teminatı iddialarının/haberlerinin ardından ise American Express ve Santander US-UK ile ilgili olarak bir iddia değil, açıklama yapıldı.

Transferlerinde özel olarak belirledikleri ve Ripple CEO’su ile vardıkları mutabakat sonrasında RippleNet’i aktif olarak kullanacak olduklarını açıklayan American Express ve Santander US-UK şirketleri, bu sayede daha hızlı transferler yapabilecek olduklarını ve çok daha fazla kısalacak olan işlem süreleri ile birlikte iş dünyası için çok daha hızlı bir adım atmış olacak olduklarını açıkladı.

RippleNet’in seçilmesi iş dünyası kadar hızlı olması gereken para transferlerinin günlerce sürmesinin önüne geçecek ve herkes için daha hızlı para transferine imkan tanıyacak olan RippleNet sayesinde daha hızlı transfer yapılabilecek. – Ripple CEO’su Brad.

Santander Global İşlem Bankacılığı Başkanı Jose Luis Calderon ise bu Blockchain tabanlı teknolojinin kendileri tarafından ABD ve İngiltere arasında kullanılacak olduğunu ve gelecekte daha fazla geliştirilmesi ve daha etkin kullanılabilir olabileceğini açıkladı.

Böylelikle Ripple iki dünya devi ile daha anlaşmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu