Bitcoin

Amerikalı Finans Uzmanı Açıkladı: Bitcoin’i Önümüzdeki Aylarda Ne Bekliyor?

Kiyosaki, BTC hakkında ileriyeönük konuştu.

Zengin Baba, Yoksul Baba kitabının yazarı ve dünyanın en ünlü ekonomistlerinden birisi olan Robert Kiyosaki, kripto para sektörüne yönelik yaptığı açıklamaları ile de kesinlikle ününe ün katmakta.

ABD’nin en çok satan ekonomi kitaplarından birisini yazan Kiyosaki, Bitcoin’in 3.000 dolar olmasından beri de lider kripto para birimini desteklemekte.

Peki yaşanan son düşüşler sonrasında ünlü ismin BTC hakkındaki düşünceleri değişti mi?

Kiyosaki, Bitcoin’e İnanıyor

Kiyosaki, Stanberry Research için yaptığı son röportajında önemli açıklamalarda bulundu. Piyasadaki düşüşün sadece kripto para sektörüne özgü olmadığını belirten Kiyosaki, bütün geleneksel finans alanlarının düşüşe geçtiğini belirtti.

Ancak Kiyosaki’ye göre Bitcoin’i önümüzdeki aylarda çok önemli bir gelişme bekliyor.

İlgili Haber
Robert Kiyosaki: Ekim Ayında Dünyanın En Büyük Çöküşü Gelecek, Ben İse Bu Ürünleri Alacağım!

Ciddi bir gümüş ve altın yatırımcısı olan ve röportajda da bunu vurgulayan Kiyosaki, buna rağmen BTC hakkında çok daha iyimser olduğunu vurguladı.

Piyasaların “genel çöküşünün” her zaman Bitcoin, altın ve gümüş yatırımcısı için iyi haber olduğunu belirten ünlü yazar, aşırı volatilite bekliyor.

Piyasanın çöküşü bizim için her zaman iyi ancak bu boomerlar için oldukça kötü. Çok kötü bir haber! Kazanç, satış yaptığınızda değil, alım yaptığınızda elde edilen bir şeydir. Bitcoin ister insin ister çıksın ben 6.000 dolarda alım yaptım ve her zaman alım noktanız önemlidir.”

Bitcoin için 2022 yılında net yükseliş beklediğini de böylece belli eden Kiyosaki, BTC yatırımcılarına “dayanmaları” tavsiyesinde bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Rıza Yılmaz

Ya Bu şerefsiz adam Geçenlerde de 2022 ortalarında Emlak da bitcoin’de altında çökecek diyordu


Başa dön tuşu