BitcoinHaberler

Amerikan Hedge Fon Yöneticisi Paul Tudor Jones Da Bitcoin’e Yatırım Yapan İsimler Arasında

Jones, Bitcoin'in gidişatını 1970’lerdeki altına benzetti.

Coronavirüs pandemisinin global ekonomiye verdiği büyük zarar birçok yatırımcıyı farklı yatırım kaynaklarına yönlendirdi. Bitcoin’in güvenli liman olup olmadığı tartışmaları bir yana merkez bankalarının ve özellikle FED’in piyasaya sürekli dolar pompalamasının enflasyona sebep olma riski ve ABD’deki işsizlik oranlarının hızla artması kripto paraların tercih edilebilirliğini her geçen gün artırıyor.

Amerikan Hedge Fon Yöneticisi Paul Tudor Jones da Bitcoin’e inanan yatırımcılar arasında yer aldı. Milyarder makro yatırımcı ve serbest yatırım fonu yöneticisi, Bitcoin’in gidişatını 1970’lerdeki altına benzediğini ve gelecekte değerinin daha da artacağına inandığını ifade ederek Bitcoin’e yatırım yaptığını açıkladı.

Servetinin 5 milyar dolar civarında olduğu tahmin edilen ve Mike Novogratz, Raoul Pal, Mark Yusko’le benzer düşüncelere sahip olan Jones’un kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan blok ödülü yarılanması öncesinde bu tür açıklamalar yapması oldukça manidar görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu