BitcoinEthereum

Amerika’nın Ünlü İsminden Bitcoin (BTC) İtirafı!

Joe Rogan, BTC maksimalisti çıktı!

ABD’nin en ünlü isimlerinden olan ve zamanında Fear Factor gibi birçok ana akım programı sunan Joe Rogan, kripto para sektörüne ilgi duyduğunu ortaya koyan en güncel isim oldu.

Rogan, gerçekleştirdiği en son röportajında kripto paralar konusunda çok umutlu olduğunu ancak en çok BTC‘ye umut bağladığını ifade etti.

Adam Curry ile röportaj gerçekleştiren Rogan, BTC, kripto paralar, metaverse ve sektörden başka şeyler hakkında konuştu.

BTC ve ETH İki Temel Kripto Para

Rogan, şu an görülen düşüşü ise şöyle tanımlıyor:

Şu an gördüğümüz şey ya tamamen çöküş ya da doğru gemiye binebilmek ve hayatlarımızı düzeltebilmek için bir fırsat.”

Rogan, BTC ve ETH’yi iki temel proje olarak görüyor ve aslında bunlara yatırım yapmaya devam edeceğini vurguluyor.

BTC ve ETH arasındaki en büyük farkın 21 milyonluk arz sınırı olduğunu belirten Rogan, Ethereum’da bunun olmadığını ifade etti.

Adam Curry ise BTC’ye inandığını ancak diğer kripto paralara da yatım yaptığını vurguladı. Curry’e göre de BTC’nin 21 milyon modeli kesinlikle bir hayli güven vermekte.

Para sistemi bozuldu. Bu durum enflasyona sebep oluyor, sefilliğe yol açıyor ve petrol ile bağlantılı olduğu için savaşlara bile sebep oluyor. Bunların hepsini korumamız lazım. Ben Bitcoin trenindeyim”

Curry buna ek olarak ETH’nin geçmişinde değişiklikler yapıldığını ancak BTC’de böyle bir durumun söz konusu olmadığını aktardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu