binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAnalist: "2023'teki Trend Değişiyor! 2024'teki Trendin Adı Ethereum Olacak! İşte Nedeni!"

Analist: “2023’teki Trend Değişiyor! 2024’teki Trendin Adı Ethereum Olacak! İşte Nedeni!”

Bloomberg'e konuşan uzman önümüzdeki aylarda Ethereum'un Bitcoin'den daha iyi performans gösterebileceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin volatil hareketlerine devam ederken Ethereum (ETH), 2024’te muazzam performansıyla öne çıktı ve Bitcoin’in yükselişine kıyasla BTC’yi geride bıraktı.

Bu performans farklılığı Bitcoin’in piyasaya öncülük ettiği 2023’teki yükseliş trendinden bir sapmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanırken Bloomberg’e konuşan uzman önümüzdeki aylarda ETH’nin BTC’den daha iyi performans gösterebileceğini söyledi.

Bu noktada bu durumun arkasında spot ETH ETF onay beklentisinin ve yatırımcıların artan güveninin olduğu belirtilirken, ETH’nin 2024 yılında önemli bir konuma sahip olacağının bir göstergesi olduğu ifade edildi.

Bloomberg‘e konuşan Singapur merkezli OSL SG Pte Ticaret Müdürü Stefan Von Haenisch, ETH’nin Bitcoin karşısında daha üstün performans göstereceğini savundu.

“Ethereum kısmen spot ETF’lerinin bir sonraki ayağında ETH olacağına ve artan yatırımcı talebinin habercisi olacağı yönündeki spekülasyon nedeniyle Bitcoin’i gölgede bırakıyor.

Bu beklenti karşısında ETH, Nisan 2022’den bu yana ilk kez 3.000 dolara yükseldi.

Ayrıca Ethereum vadeli işlem piyasasına kurumsal ilgi artıyor ve bu da ETH ile ilgili ürünlere yönelmek isteyen yatırımcıların artan talebine işaret ediyor.

Bu eğilim, ETH’nin artan kurumsal benimsenmesinin altını çiziyor ve öngörülebilir gelecekte kripto para birimine yönelik yükseliş eğilimini gösteriyor.”

ETH yazım esnasında 2,888 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail