AltcoinAnaliz

Analist, 4 Altcoindeki Tahminlerini Paylaştı: Ethereum, AVAX ve Dahası…

4 kripto para hakkında teknik analiz...

Yapılan bir araştırmaya göre kripto para yatırımcılarının yüzde 45’i ünlü kişilerin ya da yatırımcıların aldığı ve ilgilendiği kripto paralara yatırım yapmak istiyor.

Bu sebeple yatırımcıların isteği doğrultusunda son zamanda Bitcoinsistemi.com olarak analist yorumlarına yer veriyoruz. Ancak her zaman belirttiğimiz gibi, bir coine yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz.

İlgili Haber
Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarının Yüzde 45'İ, Yatırım İçin Bu Faktörlere Bakıyor!

Kripto para piyasaları hakkında analistlerden açıklamalar gelirken bir tahmin de Altcoin Sherpa‘dan geldi. 120 binden fazla takipçisi bulunan isim, takipçilerine ilk önce AVAX’ı önerdi ve ekledi:

“AVAX, Hala en büyük yatırım yaptığım coinlerden biri, piyasa yapısı görebildiğim kadarıyla hala yükselişte. Önümüzdeki haftalarda hala 100 doları hedefliyor. Yine de temkinli davranmak gerekiyor”

Son 24 saat içerisinde yüzde 45’in üzerinde yükselen WOO, analistin bir radarında olan bir diğer altcoin. WOO hakkında açıklama yapan analist:

“$WOO uzun vadeli çantamda var ve tutmaya devam edeceğim. Burada güzel bir şekilde kırılım yaşarsa, 1 doları hedefliyorum. ”

Analistin ilgilendiği bir diğer altcoin ise son zamanlarda birçok analistin de ağzında olan Tezos (XTZ). XTZ hakkında açıklama yapan Altcoin Sherpa,

“XTZ Şu an direnç bölgesinde ama BTC düşüş yaşanmadığı sürece ciddi bir atak bekliyorum.”

Son olarak altcoinlerin babası olan Ethereum’a değinen analist, ETH’nin 2570 dolarda olan 200 günlük hareketli ortalamasını test edebileceğini ancak bu durumun kötü ihtimal için geçerli olduğuna değinerek:

“ETH, kısa vadeli dip olabilir ve MA 200’e çarpabilir. Ancak yine de benim fikrim yukarı yönlü olacağı yönünde.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu