AnalizBitcoin

Analist Açıkladı: Bitcoin Bir Sonraki Rallide Hangi Zirveyi Görecek?

Ünlü analistin son tweetine göre 200 bin dolar üstü mümkün görünüyor.

Kripto dünyasının tanınmış analistlerinden @TechDev_52, Bitcoin (BTC) makro döngüsü zirvesinin tanımlanmasında verimli olabilecek bir desen daha paylaştı.

@TechDev_52 tarafından paylaşılan son tweete göre lider kripto para birimi Bitcoin’in performansı makro düzeyde kendini tekrarlıyor.

Bitcoin (BTC) döngüsünün dibi için Fibonacci seviyesi olarak 1.272’yi temel alırsak 2.272 seviyesi güvenle tahmin edilecektir. Bu varsayım hem 2013 hem de 2017 döngülerinde mükemmel çalıştı. “Fibonacci Geri Çekme Düzeyleri” logaritmik ölçekte uygulanırsa bu hesaplama işe yarayabilir.

Doğrusal ölçekte, Bitcoin (BTC) boğa koşusu zirvesi 5.618 seviyesinde bulunabilir. Eğer bu doğruysa Bitcoin (BTC) bir sonraki boğa döngüsünün zirvesini 233.000 doların üzerine veya bugünkü fiyattan yaklaşık 3.6x’e erişebilir.

Öte yandan Twittter’da 173.600 takipçisi bulunan analistin söz konusu tweetine gelen cevaplardan birinde bir sonraki Bitcoin zirvesinin sofistike bir makro teknik analiz modeli olan “Altın Üçgen” tarafından da doğrulandığını belirtti ve 233.000 dolara işaret etti. Buna göre BTC’nin Aralık 2021 ile Mart 2022 arasında zirveye ulaşması mümkün görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu