Altcoin

Analist Alınacak 3 Kripto Parayı Açıkladı: “Düşüş, Bu 3 Altcoindeki Pozisyonunuzu Değiştirmesin”

Poppe, düşüşte alınacak 3 kripto parayı duyurdu!

Avrupa merkezli kripto para danışmanlık şirketi Eight Global’in kurucusu Michael van de Poppe, son dönemde yaptığı açıklamalar ile kesinlikle sektörün en gözde isimlerinden birisi olmayı başardı. Poppe, yaptığı son açıklamasında ise toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) başta olmak üzere bu düşüşte alınabilecek 3 altcoini sıraladı.

Analistten 3 Kripto Para!

Analist, önümüzdeki 9 aylık süre içerisinde kripto para sektörünün inanılmaz bir büyüme elde edeceğini ve bunda liderliği ETH’nin çekeceğini düşünüyor. ETH’nin 9 aylık sürede BTC’nin piyasa değerini geçebileceğini ve flippening olarak adlandırılan gelişmenin yaşanacağını belirten Poppe, 15.000 doları hedef gösterdi.

Önümüzdeki 2 yılda BTC ile ETH arasında seçmek yapmak zorunda kalsa ETH’yi seçeceğini belirten analist, BTC’nin 300.000 doları bulmasının mümkün olduğunu da daha önce vurgulamıştı.

Poppe, Ethereum’un dışında uzun vadeli alınabilecek diğer kripto paralardan birisini ise Cosmos (ATOM) olduğunu vurguladı. Bunun oldukça sofistike bir yapıya sahip olduğunu belirten Poppe, kendi ekosistemi ile ATOM’un önde yer aldığının altını çizdi. Yıla 6,50 doladan başlayan ATOM, rekor olarak ise 45 doları gördü ve analiste göre daha gidecek çok yeri var.

Analist son olarak ise Polkadot’un (DOT) alınacak 3. kripto para olduğunu vurguladı. Parachainlerin satışı ve ekosistemin büyümesi ile DOT’un durdurulamayacağını belirten analist, kesinlikle Layer 1 projelerinin önemine bir kere daha dikkat çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Halkozanı

Diğerlerini takip etmiyorum dot muhtemelen elinde tutanları güldürebilir. Yatırım tasyesi değildir.


Başa dön tuşu