AnalizBitcoin

Analist Bitcoin Fiyatı İçin Takip Ettiği Seviyeleri Paylaştı!

Popüler analist, Rusya-Ukrayna savaşı sırasında Bitcoin'in geleceğiyle ilgili düşüncelerini takipçileriyle paylaştı.

Kripto para ve Bitcoin fiyatı Ukrayna-Rusya savaşı sürerken nispeten stabil seyirlerini sürdürüyor.

Bununla birlikte popüler kripto para analistlerinden PlanC, Bitcoin fiyatı için gelecek döneme dair görüşlerini paylaştı.

Analist ayrıca Bitcoin fiyatı için hangi bölgelerde ayı, hangi bölgelerde boğa lehine düşüneceğini de takipçileriyle paylaştı.

“Bitcoin Arzının Yüzde 61.7’si Bir Yıldan Uzun Süredir İşlem Görmüyor”

PlanC, Bitcoin arzının %61.7’sinin son bir yıldır hiçbir işlem görmediğini belirtti.

Böylelikle bu gösterge yeni bir rekor sınırına dayanmış oldu. Bu göstergenin şimdiye kadar en yüksek olduğu oran %63.4’tü.

Analist, bu göstergenin rekor kırmasının ardından bir ay kadar sonra 10.000 dolardan 40.000 dolara gerçekleşen büyük rallinin yaşandığını belirtti.

Buna ek olarak analist, ayı piyasasının bitişinin söz konusu olabilmesi için kısa vadeli yatırımcıların maliyet tabanının uzun vadeli yatırımcıların maliyet tabanlarının altına inmesi gerektiğini ifade etti.

Bu gelişme henüz grafiklerde gözlenmiş değil. Bu yüzden PlanC, henüz piyasa döngüsünün sona ermediğini ve daha fazla düşüş gözlenebileceğini iddia etti.

“33.000 Dolar ile 46.000 Dolar Seviyelerini Takip Ediyorum”

Analist ayrıca BTC fiyatının 30.000 doların üstünde geçirdiği her günün boğaların zaferi olduğunu belirtti.

PlanC bununla birlikte 33.000 doların altında kısa vadeli olarak ayı lehine, 46.000 doların üstünde ise boğa lehine düşüneceğini açıkladı.

Analiste göre bu iki seviyenin arasında ise herhangi bir yöne net bir yorum yapmak doğru olmayacaktır. Buna ek olarak kısa vadeli yatırımcı maliyet tabanı da 46.000 dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu