AltcoinAnalizBitcoin

Analist, Bitcoin ve 2 Altcoin İçin Öngörülerde Bulundu

Ünlü analist BTC harici 2 altcoinle ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

Ünlü kripto analisti Credible, Twitter’daki 319.000 abonesine Bitcoin (BTC) ile ilgili öngörülerini aktardı. BTC’nin önemli direnç seviyelerini kırdığını ifade etti.

Bitcoin için kısa vadede büyük bir düzeltme öngörmediğini ifade eden analist, lider kriptonun şu anki durumundan memnun olduğunu belirterek BTC’nin boğa ivmesini 50.000 dolara kadar sürdürmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

‏‏‎BTC Harici 3 Altcoine Daha Dikkat Çekti

Hedera Hashgraph (HBAR) ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Crecible Crypto,

HBAR gerçekten keyifli görünüyor. Alt seviyenin içinde olduğunu onaylamak için haftalık olarak kırmızı alanı temizlemesi gerekiyor. Bu, benim aylardır bahsettiğim seviye. Daha önce de söyledim, bu altcoinin olması gereken yerden altta olduğunu düşünüyordum. Bunun için sadece teyide ihtiyacımız vardı. Kırmızı alanın üzerinde kapanması ise bence bunu doğruluyor.

dedi.

Convex Finance (CVX) İçin Büyük Şeyler Öngörüyor

Curve Finance’in (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance (CVX) ile ilgili de konuştu.

Zaten düşük seviyelerde %100’den fazla yükseldi, bir sonraki yakın direnç alanı 40 dolar civarında, burada biraz geri çekilme görebileceğimizi düşünüyorum.

dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu