Kripto HaberleriAnalizAnalist, Bitcoin ve Kriptolarda Düzeltme Sona Erdi Dedi, Kritik Seviyeyi Paylaştı!

Analist, Bitcoin ve Kriptolarda Düzeltme Sona Erdi Dedi, Kritik Seviyeyi Paylaştı!

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında düzeltmenin bittiğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir kripto para analisti ve trader’ı, dünyanın en büyük kripto borsalarından ikisi olan Binance ve Coinbase’e karşı açılan davaların ardından Bitcoin ve kripto para birimlerindeki düzeltmenin sona erdiğini iddia etti.

Twitter’da 657.000’den fazla takipçisi olan Michaël van de Poppe, attığı bir dizi tweet’te kripto sektörü toplam piyasa değerinin hala uzun vadeli eğilimlerin temel göstergeleri olan 200 haftalık hareketli ortalama (MA) ve üstel hareketli ortalama (EMA) üzerinde devam ettiğini söyledi.

Ayrıca, ABD, İngiltere, Almanya, Japonya ve Singapur dahil olmak üzere çeşitli ülkelerden düzenleyici inceleme ve yasal işlemlerle karşı karşıya olan Binance’in, yaşanan düzeltmenin dip noktasını işaret edebilecek bir saldırı aldığını söyledi.

İlgili Haber
Dikkat: BNB Resmi Discord Kanalı Hacklendi! Sakın Linke Tıklamayın!

Bitcoin’in, çok önemli bir seviye olarak gördüğü 26.100 doların üzerine geri dönmeden önce likiditeyi yakalamak için düşük seviyelerde bir hamle daha yapmasını beklediğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca, dava haberlerinin ya yeni bir düşüş trendini tetikleyebileceğini ya da düzeltmenin dip noktasını işaret edebileceğini öne sürdü. Bununla birlikte, Coinbase haberinin piyasada dip noktası olarak nitelendirilme olasılığının önemli ölçüde arttığını söyledi.

Son olarak, toplam piyasa kapitalizasyonunun haftalık grafiğinin 200 haftalık MA ve EMA üzerinde yeniden test edilmesiyle oldukça iyi göründüğünü söyledi.

van de Poppe, sözlerini “Düzeltme SONA ERDİ” şeklinde bitirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Dayci

Kumar masasi kazandırmaz bir kaç Yahudi’nin sanal kumar sistemidir kripto

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay