AnalizBitcoin

Analist, Bitcoin’i Bu Altcoinin Grafiğine Benzetti: Peki Ne Düşünüyor?

Analist BTC grafiğini bir altcoine benzeterek patlamanın yakın olduğunu belirtti.

Son 24 saat içerisinde FED Başkanı’ndan gelen olumlu açıklamalar ile yükseliş eğilimine geçen BTC hakkında analist tahminleri gelmeye devam ediyor.

Son zamanlardaki belki de en ilginç analizlerden birisi Kaleo’dan geldi. 390 binden fazla takipçisi bulunan Kaleo, BTC grafiğini LUNA grafiğine benzetti.

Terra (LUNA) ile yakından ilgilendiğini ifade eden analist, BTC’nin mevcut grafiğini LUNA’nın patlama yaşamadan önceki haline benzetti. Gerçekten iki grafik arasındaki benzerlik oldukça fazla.

BTC hakkındaki açıklamalarına devam eden analist şu şekilde devam etti:

“BTC’de ralli yolculuğu başlamadan önce bir miktar daha düşüş olabilir. 37.000 dolar seviyeleri korkutucu değil. Asıl korkutucu olan bu seviyenin biraz daha üzerinde ortalamayı düşürmeye çalışmak için satış yapmak ve asıl hedefi kaçırmak. Çünkü eğer bu yükseliş trenini kaçırırsanız BTC’yi 100.000 dolarlık hedefine yürüdüğü zaman daha yüksek bir fiyattan almanız gerekebilir.”

Analistin görüşüne bakıldığı zaman 37.000 dolara kadar düşüşlerin makul görülebileceği ve bu şekilde bir düşüş yaşansa bile sonrasında rekor seviyelere doğru bir yükseliş olacağı ifade edilmiş durumda. Özellikle LUNA grafiği ile karşılaştırıldığında Kaleo, BTC’nin tam da yeni bir ivmelenmenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Bitcoinsistemi.com olarak yatırımcılara her zaman stoplu gitmesini ve özellikle 40.000 dolar aşağısında önem alarak davranmasını öneriyoruz. Özellikle önemli bir destek olan 40.000 dolar altında kapanış olması fiyatı 32.000 – 34.000 dolar seviyelerine kadar düşürebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu