Kripto HaberleriBitcoinAnalist İddialı: Bitcoin (BTC) Nisan Ayında Beklenen Hareketi Yapacak!

Analist İddialı: Bitcoin (BTC) Nisan Ayında Beklenen Hareketi Yapacak!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hafta sonu hareketliydi ve 42.000 dolar direncinin sınırları zorlandı.

BTC haftaya bu seviyeden değil de 40.000 desteğinden başlasa da bir analist Nisan ayının BTC’ye çok iyi geleceğini düşünüyor.

BTC Nisan Ayında 50.000 Doları Görecek

Önde gelen kripto para odaklı YouTube kanallarından birisinin sahibi olan InvestAnswers, Bitcoin fiyatının nisan ayında 50.000 doları geçmesini bekliyor.

Analist, Nisan ayının genellikle piyasanın ayı veya boğa döneminden geçip geçmediğine yönelik belirleyici olduğunu vurguladı ve ekledi:

Bence 45.000 doların üzerine çıkabilirsek kilit noktaya ulaşmış oluruz. 45.000 dolar ila 50.000 dolar arasında temiz havadan başka hiçbir şey yok ve direnç de bulunmuyor. Bu sebeple bir gecede 50.000 dolara ulaşabiliriz. Daha önce defalarca 45.000 doları gördük ancak burası kırılamadı. Şimdiki rallide ise bunun kırılması şart.”

Analist, Ukrayna ve Rusya savaşı nedeniyle BTC kabulünün hızlı bir şekilde arttığını vurgulayarak bunun da fiyatı etkileyeceğini düşündüğünü ifade etti.

Özellikle savaşın durulması ile BTC’nin kabulünün daha hızlı artacağını belirten analist söz konusu gelişmenin Nisan ayında gelmesini umuyor.

Eskiden ben buna para akışı oyunu ve dengesi derdim ancak bu artık değişti. Şimdi bu iş ana akım kabul oyununa döndü. On-chain verilere bakarsanız da herkesin olabildiğince fazla BTC almaya çalıştığını göreceksiniz. Bu sebeple 50.000 dolara ulaşmamız oldukça olası. Nisan ayında ise bunun üstüne çıkılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları