AnalizBitcoinHaberler

Analist Tom Lee, Kripto Kışı Çoktan Başladı Dedi ve Bitcoin’in Düze Çıkma Şartını Açıkladı!

Tom Lee, CNBC'ye verdiği demecinde Bitcoin'in düze çıkmak için gerekli olduğunu düşündüğü şartları açıkladı!

Fundstrat Global Advisors’ın yönetici ortağı ve kurucusu Tom Lee, CNBC’ye verdiği son röportajda Bitcoin’in çoktan dibe vurduğuna düşündüğünü söyledi. Tom’a göre, ‘Bitcoin herkesin beklediğinden çok daha iyi durumda.’

Tom Lee’ye Göre BTC ve Kripto Para Kışı Çoktan Başladı

Röportajı yapan kişi tarafından hala Bitcoin’e bağlı kalıp kalmadığı sorulduğunda Lee olumlu yanıt verdi ve BTC fiyatının %90’dan fazla düşüş gösterdiği 2018 yılını hatırlattı. Bununla kıyaslanacak olursa BTC şimdiye kadar yaklaşık %50 değer kaybetti. Analiste göre yatırımcıların hali hazırda bir kripto para kışında olduğumuzu düşünmeleri, BTC’nin son zamanlarda daha iyi performans göstermesini sağladı.

Tom Lee, Terra ve stablecoinler ile ilgili son olayların BTC’ye zarar verdiğini kabul etti ve S&P’nin 4800’e ulaşması halinde Bitcoin’in yıl sonuna kadar düzlüğe çıkacağına inandığını söyledi.

Tom Lee’nin Bitcoin İçin Gelecek Beklentileri Neler?

Bu arada, Bitcoin fiyatlarının, yükselme, düşme ve dalgalanma oranının titiz bir şekilde analiz edilmesinin ardından uzmanlar, Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki on yıl içinde göz doldurabileceğini tahmin ediyor. Bir ödeme firması olan Rambus’un Baş Teknik Sorumlusu Chakib Bouda, menkul kıymetler sayesinde ‘Bitcoin’in oldukça farklı bir itibara sahip olacağından emin olduğunu söyledi.

BTC fiyatı 2021 yılının Kasım ayında 69.000 dolar seviyesine çıkarak kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmıştı.

BTC bu yazının yazıldığı anlarda 30.164 dolar seviyesinden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hiçbir şey düze çıkmayacak herkese geçmiş olsun


Başa dön tuşu