BitcoinHaberler

Analist Tone Vays Bitcoin Alımı Yapmak İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı

Uzman yatırımcı Tone Vays Bitcoin Halving öncesi son fırsat olarak değerlendirdiği Bitcoin alımı yapacağı kritik seviyeyi açıkladı.

Son günlerde Bitcoin, hareketliliği ile gözleri üzerine çekmeyi başarmış ve yatırımcılarda bu hareketlilik karşısında belirsizliğe kapılmıştı. Bazı uzmanlar BTC’nin artacağını iddia ederken bazı uzmanlar BTC’nin düşeceği konusunda fikirlerini ifade etmişlerdi.

Bulunduğumuz durumdaki karışıklıktan dolayı ilerleyen günlerde BTC alınması gereken seviye hakkında uzmanlar net bir yorum yapmazken Tone Vays oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Vays ilerleyen haftalarda BTC grafiğinde önemli bir kırılma değişimi olacağını ve bu yükselişin Nisan ayının ne kadar sonunda olursa yatırımcılar için o kadar iyi olacağını söyledi.

Vays alım yapacağı seviyeyi ifade ederek, BTC fiyatında 6300-6400 seviyelerine bir düşüş yaşanırsa bu alanları değerlendireceğini belirtti. Öte yandan uzman yatırımcı ve analist Tone Vays Bitcoin Halving öncesi yatırım yapmanın çok doğru bir karar olduğunu da sözlerine ekledi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı