BitcoinHaberler

Analist Tone Vays Bitcoin Alımı Yapmak İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı

Uzman yatırımcı Tone Vays Bitcoin Halving öncesi son fırsat olarak değerlendirdiği Bitcoin alımı yapacağı kritik seviyeyi açıkladı.

Son günlerde Bitcoin, hareketliliği ile gözleri üzerine çekmeyi başarmış ve yatırımcılarda bu hareketlilik karşısında belirsizliğe kapılmıştı. Bazı uzmanlar BTC’nin artacağını iddia ederken bazı uzmanlar BTC’nin düşeceği konusunda fikirlerini ifade etmişlerdi.

Bulunduğumuz durumdaki karışıklıktan dolayı ilerleyen günlerde BTC alınması gereken seviye hakkında uzmanlar net bir yorum yapmazken Tone Vays oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Vays ilerleyen haftalarda BTC grafiğinde önemli bir kırılma değişimi olacağını ve bu yükselişin Nisan ayının ne kadar sonunda olursa yatırımcılar için o kadar iyi olacağını söyledi.

Vays alım yapacağı seviyeyi ifade ederek, BTC fiyatında 6300-6400 seviyelerine bir düşüş yaşanırsa bu alanları değerlendireceğini belirtti. Öte yandan uzman yatırımcı ve analist Tone Vays Bitcoin Halving öncesi yatırım yapmanın çok doğru bir karar olduğunu da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu