AltcoinHaberler

Analist, Top 300 İçerisinde Asıl Değerinin Altında Olan 3 Altcoini Açıkladı

Tyler Swope, top 300 içerisinde en çok yükseliş beklediği 3 altcoini paylaştı.

Kripto para piyasası şu an için lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) peşinden orta çaplı bir düşüş yaşıyor. Düşüş anlık olarak bütün yatırımcıları paniğe sürüklese de analist Tyler Swope gibi isimler aslında bunun yükseliş öncesi fırsat olduğunun farkında. Swope, top 300 kripto para birimi arasından şu an olması gereken asıl değerden en uzak olan 3 kripto parayı açıklayarak da yatırımcılara bu konuda ipucu verdi.

Top 300 İçerisinde Dikkat Çeken 3 Kripto Para

Ünlü analist, Chico Crypto kanalından yaptığı açıklamada söz konusu üç kripto para biriminin Compound (COMP); Energy Web Token (EWT) ve Perpetual Protocol (PERP) olduğunu vurguladı. İşte analistin yükseliş beklediği kripto paralar ve bunlarla ilgili yaptığı açıklamaları:

Compound (COMP): Compound CEO’su ve kurucusu geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Compound ve DeFi sektörünü yakında Federal Rezerv çalışanlarına sunacaklarını vurguladı. COMP, sadece bu haber ile bile yükseliş yaşayabilir.

Energy Web Token (EWT): Energy Web aslında doğru bir yolda ilerliyor. Bu direkt olarak enerji sektörünü değiştirebilecek bir gelişme. Şu an bunun üzerinde birçok pilot proje var. Ekip şu an için token fiyatını yükseltmek için uğraşmıyor ve bu aslında uzun vadede akümülasyon yapmak için iyi bir şey.

Perpetual Protocol (PERP): Projenin kendi ürünü var ve bu çoktan piyasaya sürüldü. Ciddi bir hacme ulaşan ve temeli olan PERP, farklı varlıklar için kullanılabilen merkezsiz bir türev ürün platformu. Platformun hedefleri arasında altın, sentetik varlıklar ve bunun gibi emtiaları da desteklemek yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu