Kripto HaberleriAltcoinAnalist Üç Altcoini Yorumladı: Boğa İhtimalini Değerlendirdi!

Analist Üç Altcoini Yorumladı: Boğa İhtimalini Değerlendirdi!

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, yaptığı paylaşımında üç altcoinde boğa ihtimalini değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Michaël van de Poppe yakın tarihli bir tweetinde üç altcoin hakkındaki görüşlerini paylaştı. Litecoin (LTC), Polygon (MATIC) ve Arbitrum (ARB) için fiyat hareketlerini ve potansiyel senaryoları analiz etti.

Litecoin (LTC)

LTC için, coin’in 93 dolar seviyesinde daha uzun bir zaman diliminde dirençle karşı karşıya olduğunu ve yaklaşan yarılanma (halving) olayından önce bir ralli başlatmak için kırılması gerektiğini söyledi. Coin’in 82 dolarlık destekten güçlü bir şekilde sıçradığını ve haftalık bir yükseliş mumu oluşturduğunu belirtti. LTC önümüzdeki hafta 93 doların üzerine çıkabilirse, halving rallisini tetikleyebileceğini öne sürdü.

İlgili Haber
Bu Altcoinde Hack Olayı Yaşanıyor: Tokenin Fiyatı Bir Anda Çakıldı!

Polygon (MATIC)

MATIC için, Monaco Grand Prix Formula 1 yarışı sırasında NFT platformu Ethernity Chain ile ortaklığının duyurulmasından sonra coin’in iyi durumda olduğunu söyledi. MATIC’in 0.95 doları bir destek seviyesi haline getirdiğini görmek istediğini ve bunun da 1.30-1.50 dolara yükselmenin yolunu açacağını iddia etti. Bununla birlikte, MATIC’in 0.95 doları aşamaması durumunda short pozisyonu aktif hale getireceği ve 0.75 dolardan long girişler arayacağı konusunda da uyardı.

Arbitrum (ARB)

ARB için, coin’in yükseliş trendine devam etmek için kırması ve çevirmesi gereken direnci 1.18 dolardan tekrar test ettiğini söyledi. ARB dirençten geri çekilirse 1.10 dolardan giriş arayacağını belirtti. Bununla birlikte 1.18 doların altına bir düşüş söz konusu olursa ayı lehine düşüneceğini de belirtti. 1.18 doların tutunması durumunda ise 1.30 dolara bir ralli olabileceğini savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay