Kripto HaberleriHaberlerAnalistler Solana (SOL) İçin Hedef Fiyatlarını Paylaştı!

Analistler Solana (SOL) İçin Hedef Fiyatlarını Paylaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 40.000 dolar üzerinde yatay hareketlerine devam etmesi altcoinlerde de bir canlılık yaşanmasına neden oldu.

Hızlı ve ölçeklenebilir olması ile dikkat çeken Solana (SOL) yaşadığı düşüş sonrası toparlanmaya başladı.

Kripto para sektörünün önemli analistlerinden biri olan Michaël van de Poppe, Twitter hesabında Solana ile ilgili paylaşım yaptı.

Solana’nın kripto para piyasasındaki yaşanan son yükseliş ile birlikte hareket ettiğini söyleyen Poppe, öngördüğü önemli direnç seviyelerini paylaştı.

Poppe, Solana için ilk direnç seviyesinin 112 dolar civarında olacağını , SOL’un bu seviyesi geçmesi durumunda ikinci direnç seviyesinin 130 dolar civarında olacağını ifade etti.

” SOL bazı direnç testleri için ilk olarak 112 dolara ikinci olarak da 130 dolara bakıyor olabilir.”

Solana (SOL) İçin Fiyat Tahminleri!

SOL için yükseliş tahmininde bulunan kripto para analisti Ali Martinez de 19 Mart’ta yaptığı paylaşımda, SOL’un Poppe’nin de öngördüğü 120 dolara yükselebileceğini tahmin etmişti.

“Solana’nın hareketleri günlük grafikte düşen bir görünüm oluştururken, RSI karşısında bir yükseliş farklılığı gelişiyor gibi görünüyor.

94 doların üzerinde belirleyici bir kapanış, SOL’u 120 dolara çıkarabilir.”

100 doların üstünde işlem gören Solana, CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa değeri açısından 9.sırada yer alıyor.

SOL, son 24 saatte yaşadığı %9,85’lük, son bir haftada ise %12,44’luk artış ile 101,19 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları