AltcoinBitcoinEthereumLitecoin

Analistlerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) Tahminleri: Yükseliş Sürecek mi?

Bitcoin, Ethereum ve Litecoin için son durum ne?

Şu an kripto para piyasasında neredeyse önde gelen bütün kripto paralar son 7 günlük sürede inanılmaz bir artış yakaladı. Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 40.000 doları görmesi ile başlayan bu yükseliş dalgasının bir sonunun olacağı da unutulmamalı. Analistler ise yatırımcıları bu konuda uyararak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’i ele alıp tahminlerini açıkladı.

İlgili Haber
Bitcoin 40.000 Doları Gördü! Artık BTC Dünyadaki En Değerli 10 Varlıktan Biri!

Litecoin Rekora Mı Gidiyor?

Yaptığı isabetli tahminlerle tanınan kripto para analisti Moon Overlord, 8 Ocak tarihinde yayınladığı gönderisinde Litecoin (LTC) fiyatı için oldukça iddialı bir tahminde bulundu.

Moon Overlord, stop loss emri girmeyeceğini belirttiği iddialı tahmininde 500 dolar ve üzerini hedefliyor. Litecoin fiyatı basın saati itibarıyla 163 dolardan işlem görüyor ve bu yükseliş en az %300 artış anlamına geliyor. LTC’nin böyle bir yükseliş yaşaması için piyasanın beklenen altcoin sezonuna girmiş olması gerekebilir.

Bitcoin ve Ethereum Tahminleri

Özellikle yaptığı Ethereum tahminleri ve takipçilerine çok kazandırması ile tanınan xCæsar ise lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için önemli bir tahminde bulunmuştu. Analist, 2 Ocak tarihinde yaptığı tahmininde aslında 8 Ocak tarihindeki yükselişi kısmen bildi.

Tecrübeli analistin tahmini ise Bitcoin fiyatının 29.300 dolara çıkacağı, buradan 44.000 dolara ulaşacağı ve bu noktadan sonra sert bir düzeltme ile 32.000 dolara gerileyeceği yönünde. Analistin nihai hedefi ise Bitcoin fiyatının bu düzeltme sonrasında 100.000 dolara kadar çıkacağı yönünde.

Ünlü ekonomist Josh Rager’ın Ethereum tahmini ise bunun en az BTC kadar yükseleceği yönünde. Bitcoin tüm zamanların rekorunun %100 üzerine çıktı. Sadece bu tahmin bile ETH/USD paritesi için 2.800 dolara işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu