coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalistten Çarpıcı Açıklama: "Bitcoin'in Ardından Altcoinlerde Ralli Olacaksa Bu Tarihe Kadar Olmalı!"

Analistten Çarpıcı Açıklama: “Bitcoin’in Ardından Altcoinlerde Ralli Olacaksa Bu Tarihe Kadar Olmalı!”

Kripto para analisti Pentoshi, yaptığı açıklamasında altcoinlerde bir ralli ihtimali hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Twitter’da 500.000’in üzerinde takipçisi bulunan ve Pudgy Penguins Danışma Kurulu’nun bir parçası olan kripto para analisti Pentoshi, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Bitcoin ve altcoin sezonuna ilişkin görüşlerini dile getirdi.

Eğer bir altcoin sezonu olacaksa bunun önümüzdeki 2-4 hafta içinde gerçekleşmesi gerektiğini ve Bitcoin’in yatay seyretmesi gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Bunun nedeninin hem Bitcoin’in hem de Bitcoin dominans pozisyonlarının tarihsel bağlamı ve altcoinlerin 2017/18 zirvelerine yakın olması olduğunu açıkladı.

Pentoshi yaptığı açıklamasında ayrıca MicroStrategy’nin satın aldığı son BTC’lere de değindi. Saylor’un çok fazla Bitcoin’e sahip olduğunu düşündüğünü ve muhtemelen çoğu için kredi aldığını ve geri ödemek için epeyce satış yapması gerekeceğini söyledi.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Nihayet Geri Mi Döndü? Bloomberg Analisti Canlı Yayında Açıkladı!

Michael Saylor, Çarşamba günü Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yaptığı bir başvuruda, yaklaşık 29.3 milyon dolar nakit karşılığında 1.045 Bitcoin satın aldığını açıklamıştı. Şirket, bu BTC’leri ortalama olarak 28.016 dolardan satın almıştı.

SEC başvurusuna göre şirket Aralık ayında ilk kez 704 Bitcoin’i ortalama 16.776 dolar fiyattan satarak 11.8 milyon dolar toplamış ancak hemen sonra bu miktardan daha fazla BTC satın almıştı. Söz konusu satış işleminin vergi ile ilgili bir durum olduğu açıklanmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail