binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi Açıkladı: "Bu 12 Altcoinde Yüksek Derecede Dump Alarmı Var!"

Analiz Şirketi Açıkladı: “Bu 12 Altcoinde Yüksek Derecede Dump Alarmı Var!”

Kripto para analiz şirketi DYθR, yaptığı açıklamasında yüksek dump alarmı bulunduğunu iddia ettiği altcoinleri paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yakın tarihli bir çalışmada DYθR, bir dizi projede risk sermayesine (VC) maruz kalmaya ilişkin kapsamlı bir analiz yayınladı. Çalışma iki temel ölçüt üzerine odaklanıyor: VC Hakimiyeti ve dump baskısı.

Risk Sermayesi Hakimiyeti, Yatırımcı Arzı yüzdesi ile Yatırımcı Arzı yüzdelerinin medyanı karşılaştırılarak belirleniyor. Yatırımcı Arzı yüzdesi medyandan büyükse, altcoin yüksek Risk Sermayesi Hakimiyetine sahip olarak sınıflanıyor. Tersine, eğer medyan değerden düşükse, proje düşük Risk Sermayesi Hakimiyetine sahip demektir.

Dump baskısı, katlar halinde ifade edilen Realize Edilmemiş Kâra göre derecelendiriliyor. Realize Edilmemiş Kârı medyandan büyük olan projeler yüksek dump baskısına sahip olarak kategorize edilirken, Realize Edilmemiş Kârı medyandan küçük olanlar düşük dump baskısına sahip olarak kabul ediliyor.

İlgili Haber  Analist, Bu Haftanın ABD'de Kripto Para Tarihinin En Önemli Haftası Olduğunu İlan Etti - Sebebini Açıkladı

Analiz, Celestia, Ethena, REZ, OMNI, Altlayer, SEI ve SAGA gibi projelerin hem yüksek Risk Sermayedarı Hakimiyeti hem de yüksek dump baskısı sergilediğini ortaya koydu.

Öte yandan, ZETA, Arkham, ONDO, Dymension ve Pixels gibi projeler düşük Risk Sermayedarı Baskınlığı ancak yüksek dump baskısı sergiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail