binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi Açıkladı: Nisan Ayında LUNA Dahil Bu 6 Altcoin Takip Edilecek

Analiz Şirketi Açıkladı: Nisan Ayında LUNA Dahil Bu 6 Altcoin Takip Edilecek

Kripto para analiz şirketi Layergg, yaptığı açıklamasında yakından izlenmesi gereken altı altcoini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Layergg, Nisan ayı için izlenecek ilk altı altcoini yayınladı.

  1. Jito (JTO)

Solana ekosisteminde yeni bir proje olan Jito, emsalleri PYTH ve JUP’a kıyasla analiz şirketine göre şu anda değerinin altında. Wormhole, Parcl, Zeus Network, Kamino Finance, Ionet, Tensor ve Drift protokolü dahil olmak üzere birçok proje bu ay token lansmanlarına hazırlanıyor. Lido ve Flashbots’un özelliklerini bir araya getiren Jito, Solana’daki en iyi LST’lerden biri olarak kabul ediliyor.

  1. Ethena Labs (ENA)

Analiz şirketine göre Ethena Labs,$sUSDe’den elde ettiği yüksek gelirle bu döngünün “Anchor x Luna”sı olarak lanse ediliyor. Arthur Hayes tarafından aktif olarak desteklenen projenin, Kilit Fikir Önderlerinin (KOL’ler) önemi artmaya devam ettikçe cazibe kazanması bekleniyor. Ethena, teminat olarak BTC eklemeyi planlıyor, bu da Toplam Kilitli Değer (TVL) artışını hızlandırabilir ve ENA fiyatını olumlu yönde etkileyebilir.

  1. Biconomy (BICO)

Analiz şirketine göre Biconomy’nin sunduğu çözüm JPMorgan ve Mercedes Benz gibi küresel şirketler tarafından benimsendi. Proje kısa süre önce Jump Capital ve Manifold Trading’den stratejik bir finansman turunda yatırım alarak piyasa yapıcılığı olasılığına işaret etti. Nispeten radarın altında olmasına rağmen Biconomy, Gerçek Dünya Varlığı (RWA) tokenizasyonu ile yüksek bir ilgiye sahip.

İlgili Haber  Binance CEO'su Richard Teng'den Güney Kore'ye Planlanmamış Gizemli Ziyaret: Amaç Ne?
  1. Pendle (PENDLE)

Pendle, Eigenlayer (Eigen-beta) için en iyi proxy olarak kabul ediliyor. Zircuit, Renzo, Puffer, Kelp, Swell ve BedRock dahil olmak üzere birçok yeniden yapılandırma projesi token lansmanlarına hazırlanıyor.

  1. Sui (SUI)

Sui, 10-11 Nisan tarihlerinde düzenleyeceği ilk küresel konferansı “Sui Basecamp” için hazırlanıyor. Konuşmacı kadrosunda a16z, Visa, VanEck ve Red Bull gibi küresel şirketlerden temsilciler yer alıyor. Sui’nin konferans sırasında Aptos’a benzer şekilde önemli katalizörler açıklayabileceğine dair söylentiler var.

  1. Luna (LUNA)

Luna’dan Do Kwon’un dahil olduğu davanın sonucunun Nisan ayında açıklanması bekleniyor. Sonuç olumlu olursa veya Do Kwon Twitter’daki faaliyetlerine devam ederse, analiz şirketine göre LUNA yukarı yönlü bir ivme yaşayabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail