coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnaliz Şirketi, Bitcoin Fiyatının 50.000 Doların Üstüne Çıkması Durumunda Kritik Seviye İçin...

Analiz Şirketi, Bitcoin Fiyatının 50.000 Doların Üstüne Çıkması Durumunda Kritik Seviye İçin Uyardı!

Kripto para analiz şirketi, Bitcoin fiyatının 50.000 doları aşması durumunda dikkat edilmesi gereken seviyeyi açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı mevcut durumda 50.000 dolar sınırına dayanmış durumda bu yazının yazıldığı anlarda 49.654 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte etkili bir kripto para analiz platformu olan Look on Chain, BTC fiyatının 50.000 doları aşması durumunda geçerli olabilecek önemli bir uyarı yayınladı.

Analiz platformu tarafından yayınlanan uyarıya göre, Into The Block tarafından sağlanan veriler 375.000 adet gibi yüksek sayıda kripto para adresinin 50.227 dolar seviyesinden yaklaşık olarak 6 milyar dolar değerinde olan 119.480 BTC satın aldığını bildirdi.

Daha önce satın alınan bu BTC’lerin sahipleri analistlere göre şu anki durumda zarar ediyor ve bu seviyeye ulaşıldığında BTC üstünde bir satış baskısı yaşatabilir.

İlgili Haber  Dikkat: Yeni Haftada 32 Altcoinde Yüklü Kilit Açılışları Var! İşte Gün Gün, Saat Saat Listesi

Bununla birlikte genel Bitcoin piyasası için konuşacak olursak, şu anki fiyatlarda BTC sahiplerinin %81.55 kadarı kar ediyor, %18.18’i zarar ediyor ve %0.27 kadarı ise ne kar ne zarar durumunda. Toplam karda olan cüzdan sayısı 7.18 milyon, zararda olan cüzdan sayısı ise 1.6 milyon civarında seyrediyor.

Önümüzdeki dakikalarda BTC fiyatının 50.000 doları geçip geçmeyeceğini zaman gösterecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları