Blockchain

Ant Group’un Geliri Yüzde 560 Arttı!

Alipay'in ana şirketi Ant Group, rekor gelir elde etti.

Blockchain dostu şirketler arasında yer alan ve bu konuda yeni çözümleri yakından izleyen Alipay’in ana şirketi Ant Group’un 1 yıl öncesine oranla bu sene aynı dönemde gelirinin %560 oranında rekor düzeyde arttığı bildirildi. 200 milyar dolar değere sahip olduğuna inanılan şirket hakkında zincir teknolojisi çalışmalarında başarılı olduğu ve bu konuda zincir teknolojisine olumlu bakan en önemli şirketlerden bir tanesi olduğuna inanılıyor.

Pekin yönetiminin son dönemde blockchain dayatmaları ısrarla sürerken, özellikle özel sektörden bir şirketin Pekin yönetiminin isteklerine önem veriyor olmasının ülkede son derece önemli bir gösterge olduğuna değinilmekte. Zira Pekin yönetimi son dönemde blockchain teknolojisi konusunda çok fazla talepte bulunuyor ve özel büyük şirketleri sürekli bu tür çalışmaların içerisine çekmek istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu