Bitcoin

Anthony Pompliano: 2021 Aralık’ta Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak

Kripto para analisti Anthony Pompliano, kripto para birimi Bitcoin'in 100 bin dolara çıkacak olduğunu iddia etti.

Analistler uzun vadeli planları arasında Bitcoin’in gelecek 2 yıl içerisinde 100 bin doları görebileceğini düşünüyorlar. Kesin olmamakla birlikte kripto para birimi analistleri bu iddiaları ortaya attıktan sonra herhangi bir güvence vermiyor ve herkes gibi bu tahminleri yapabiliyorlar. Anthony Pompliano’da bu analistlerden sadece bir tanesi.

Sadece biraz daha fazla ‘dersine çalışarak’ daha doğru tahminler vermeye çalışan analistler olsa da çoğu kripto para birimi yatırımcısının analistlere güvenmemeye başladığı artık net olarak bilinmekte.

2021 Aralık tarihinde Anthony Pompliano’ya göre Bitcoin 100.000 doları görecek ve ondan önce 100 bin dolarlı fiyat seviyelerine yükselmeyecek. Pompliana yükseliş trendinin bir süre sonra başlayacağını ve bunun en yüksek rekoru getirecek olduğunu düşündüğünü söylerken, bir yandan ise 2022 yılında Bitcoin’in rekor kıracağı iddiaları bu tahminler ile oldukça çelişiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu