Altcoin

ApeCoin Kurucuları Yeni Bir Proje Üstünde Çalıştıklarını Duyurdu!

ApeCoin ve Bored Ape Yacht Club kurucusu Yuga Labs, üzerinde çalıştıkları yeni projenin fragmanını yayınladı.

Dünyanın en popüler NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yacht Club’ın ve ApeCoin’in kurucu şirketi Yuga Labs, Otherside adlı yeni projeleri için bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Yeni Projede ApeCoin de Kullanılacak

Paylaşılan fragmanda Otherside projesinin tam olarak ne olduğu belirtilmiyor ancak son zamanlarda yapılan paylaşımlar ve ApeCoin’in bu haftaki çıkış duyurusu değerlendirildiğinde Otherside’ın “kültür, oyun ve ticaret” üzerine odaklanacağı düşünülüyor. Fragmanın paylaşıldığı Tweet’te ayrıca projede ApeCoin’in de kullanılacağı belirtildi.

ApeCoin kurucusu Yuga Labs’in diğer popüler NFT’ler ile uyumlu bir oyun odaklı sanal dünya üzerinde çalıştığı biliniyordu.

Paylaşılan tanıtım fragmanında Mutant Apes, CryptoPunks ve Meebits gibi diğer NFT koleksiyonlarından da örnekler yer aldı.

Meebits NFT koleksiyonu, Yuga Labs ve Cryptopunks ile Meebits kurucusu Larva Labs arasında gerçekleşen bir fikri mülkiyet anlaşması ile gündeme gelmişti.

Bu yazının yazıldığı anlarda söz konusu fragman 747.000 kez izlendi.

16 Mart tarihinde Animoca Brands’in alt şirketi nWay, Bored Ape Yacht Club ile birlikte yeni bir “oyna-kazan” oyunu üzerinde çalıştıklarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Son paylaşılan proje fragmanının direkt olarak bu oyun ile bağlantılı olup olmadığı netlik kazanmadı. Bununla birlikte Animoca kurucusu Yat Siu, ApeCoin bağlantılı DAO’nun yönetim kurulunda yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan APE, 20 dolar seviyesinden başlayarak 6 dolar civarına kadar inmişti. Bunun ardından bir toparlanma yaşayan altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 13.70 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu