EthereumHaberler

ApeCoin Topluluğu “Ethereum’da Devam” Dedi!

Yuga Labs'ın bir tweeti ile başlayan tartışmalar ApeCoin topluluğuna soruldu.

Popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki firma Yuga Labs ve ApeCoin DAO yönetim kurulu üyeleri Apecoin‘in Ethereum‘dan başka bir katman 1 projeye taşınması için görüşmeler yapıyordu.

Bu noktada Avalanche ve Flow ile görüşmeler yapılmış ancak bir sonuca varılamamıştı.

İlgili Haber
Apecoin Avalanche veya Flow'a Taşınabilir! İşte Nedeni

Yuga Labs’ın bir tweeti ile başlayan tartışmalar ApeCoin topluluğuna soruldu.

Topluluğa projenin Ethereum’da kalmasını isteyip istemedikleri soruldu. Oylama katılanların %99,95’ü ApeCoin’in başka bir projeye taşınmasına sıcak bakmadığını ve Ethereum’da kalmasını istediğini ifade etti.

Yuga Labs Ethereum’daki yüksek işlem ücretleri ve ölçeklendirme sorunları nedeniyle yeni bir zincire veya kendi zincirine geçmek istese de topluluğun desteğini alamadı.

Uzmanlar ApeCoin’in kendi zincirini kurma fikrinin de destek bulmayacağını çünkü projenin hem böyle bir tecrübesinin olmadığını hem de diğer zincirlerle uyumluluk problemleri çıkabileceğini ifade etti.

Yuga Labs’ın son metaverse arazi satışında yatırımcıların toplamda 100 milyon dolardan fazla işlem ücreti ödemesi projeyi harekete geçirmiş ve Ethereum’dan taşınma fikrini ilk olarak 1 Mayıs’ta ortaya çıkmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu