coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizApple Kullanıcıları Bitcoin'e Daha Çok Yatırım Yapıyor

Apple Kullanıcıları Bitcoin’e Daha Çok Yatırım Yapıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Apple ürün kullananların Bitcoin’e daha fazla ilgili oldukları yabancı bir internet sitesinde yapılan küçük anket ile kendisini gösterdi.

Apple kullanıcılarının daha fazla Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili bilgi sahibi olması ve daha fazla ilgi göstermelerinden dolayı yatırımlarının daha çok olduğu, tek nedenlerin ise bununla sınırlı olmadığı ifade edildi. Apple kullanıcılarının daha fazla maddi olarak güce sahip olduğunu gösteren anketler, bu sayede yatırımcı olan Apple kullanıcılarının daha karlı olabildiklerini ve daha fazla yatırım yapabildiklerini gösterdi. Apple markasına ait ürünleri kullanan kullanıcıların daha fazla kripto paralar ile aşina olmasının arkasında yatan bir diğer sebep ise bu sistemleri seçen kişilerin daha güvenilir bir sistem ve marka istediklerinden dolayı ve hali ile daha fazla maddi güce sahip olan kişiler olmalarından kaynaklandığı açıklandı.

Sitede yapılan kısa bir araştırma ile Bitcoin sahibi kişilerin %55’inden daha fazlasının Apple ürünlerini kullandığı görülürken, kalan kısmının ise Samsung, Lenovo, ASUS ve benzeri markaları kullandıkları ortaya çıktı.

Maddi gücü fazla olanlar yatırım yapıyor

Bu konunun sadece marka ile ilgili olmadığı ancak maddi gücü daha fazla olan kişilerin olası bir durumda parasını daha fazla riske atabiliyor olmasından dolayı daha fazla yatırım yapma isteği bulunuyor. Parasını riske atabilen zengin yatırımcıların yine benzeri şekilde daha fazla kazanç isteğinden dolayı kaybetme riskini de göze daha fazla alabildikleri, maddi gücü daha az olan kişilerin ise yatırım yapabilecek para bulabilmek ve yatırım yapmak için para bulabilmek için daha fazla zaman ayırması ve daha fazla beklemesi gerekiyor.

Bu durumla beraber yatırımcıların büyük kısmının zaten orta ve yüksek gelir düzeyine sahip olduğu bilinen Bitcoin sahiplerinin, fazla para kazandıkları ve zengin olan insanların paralarına para katabildikleri ortaya çıkmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail