binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAptos’a 1 Milyon Dolarlık Destek!

Aptos’a 1 Milyon Dolarlık Destek!

Aptos Vakfı ve Thala Labs, Aptos'a özgü DeFi protokollerinin oluşturulmasını teşvik etmeyi amaçlayan 1 milyon dolarlık bir fon başlatacağını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

The Block’un haberine göre Aptos Vakfı ve Thala Labs, “Aptos’a özgü” DeFi protokollerinin oluşturulmasını teşvik etmeyi amaçlayan 1 milyon dolarlık bir fon başlatacak.

Yapılan açıklamada oluşturulması planlanan DeFi protokolleri büyüdükçe fon miktarının 5 milyon dolara çıkarılacağı belirtildi.

Başlatılan fon kapsamında Aptos’ta beşten fazla yeni DeFi protokolünün başlatılması bekleniyor.

Aptos Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Thala Labs ve Aptos Vakfı, ekosistem çapında bir DeFi girişimini ateşleyen 1 milyon dolarlık yeni bir hibe fonu başlatıyor.

Yeniliği beslemek ve yeni proje ve protokolleri hayata geçirmek için birlikte çalışıyoruz.

Ekosistem çapındaki DeFi girişimi, 1 milyon dolarlık yeni bir hibe fonu ile geliyor ve protokoller başlatıldığında hibe fonunu 5 milyon dolara ölçeklendirmek için şimdiden planlar yapılıyor.

Thala Labs, SushiSwap, Econşa Labs gibi bir dizi DeFi protokolü Aptos’u entegre etmeyi seçmiştir.

Şunu biliyorlar ki Aptos ağına entegrasyon, yalnızca Aptos’ta mevcut olan hız, performans, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve birlikte çalışabilirlik ile benzersiz merkeziyetsizlikten yararlanır.”

Aptos blok zincirini kullanarak projeler geliştirmek isteyenler için 20 milyon dolardan fazla fon topladı. Bunun yanında Thala Labs, geçtiğimiz sene Aptos’u geliştirmek için 6 milyon dolar fon toplamıştı.

Bu habere Aptos (APT) fiyatı kayda değer bir tepki vermedi. Son 24 saat içerisinde %1,55 düşüş yaşayan APT yazım esnasında 5,34 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail