Ana SayfaEthereumArbitrum Ethereum'un (ETH) Potansiyelini Katlamaya Hazırlanıyor!

Arbitrum Ethereum’un (ETH) Potansiyelini Katlamaya Hazırlanıyor!

Takip et

Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum yeni güncellemesiyle daha hızlı ve daha az maliyetli olmayı hedefliyor.

Ethereum üzerinde pek çok ölçeklendirme çözümü bulunuyor. Bunlar arasında en yaygın olarak benimsenen çözümlerin başında Arbitrum geliyor.

L2beat verilerine göre sözleşmelerde kilitlenen varlık (TVL) olarak Arbitrum birinci sırada. 

Arbitrum şu sıralar Nitro güncellemesine odaklandı. 25 Temmuz’da test ağında aktif olan güncelleştirmenin işler yolunda giderse 2 hafta gibi bir sürede Arbitrum ana ağına gelmesi bekleniyor.  Bu güncellemeyle Ethereum üzerindeki en büyük L2 çözümünün hızı artarken işlem ücretleri daha da düşecek.

The Block’a konuşan Arbitrum CEO’su Steven Goldfeder şunları söyledi:

“Nitro güncelleştirmesi Ethereum’un kapasitesini bir çok katına çıkarmamıza izin verecek.

Misyonumuz kullanıcılara en iyi ölçeklendirme çözümlerini sunmak ve en iyi teknolojiyi kullanarak Ethereum’u ölçeklendirmek. Bu Ethereum’un güvenliğini ve merkeziyetsizliğini de ölçeklendirmek anlamına geliyor.

Arbitrum ve Ethereum’un bir araba olduğunu düşünün.

Klasik Arbitrum ile Ethereum gibi görünen ve onun gibi hissettiren güzel bir araba yaptık. Bu arabayı Ethereum gibi sürüyoruz ancak kaputu kaldırdığımızda farklı görünüyor. Arbitrum’un kaputunda AVM (Arbitrum Virtual Machine) var. Nitro ile iç kısımları bile aynı.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları