Kripto HaberleriAltcoinArbitrum Yükselişine Devam Edecek Mi? ARB Analizi

Arbitrum Yükselişine Devam Edecek Mi? ARB Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yakın zamanda büyük borsalarca listelenen ETH katman-2 çözüm platformu Arbitrum’un yerel tokeni ARB konuşulmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde en büyük kripto alım-satım platformlarında ticareti başlayan ARB, dakikalar içerisinde sansasyonel bir yükseliş gösterdi. Normal koşullarda bir borsada listelenen tokenin fiyatı ilk haftalarda devamlı gerilese de ARB’de farklı bir durum yaşanıyor.

*ARB bazı borsalarda 10 dolar gibi yüksek bir fiyattan açılmış olsa da bu yazıdaki bilgiler en büyük borsa olan Binance baz alınarak yazılmıştır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte ARB fiyatının güncel durumunu inceleyeceğiz.

ARB Analizi

Arbitrum’un yerel tokeni ARB, listelendiği ilk saatlerde 1.50$’a kadar yükselse de ardından gelen kâr satışları, fiyatın 1.11’lere kadar gerilemesine neden oldu.

Düşüş hareketine rağmen yatırımcıların piyasadan ARB talep etmeye devam etmesi, Arbitrum’un kripto gündemine oturmasına neden oldu. ARB, gördüğü yerel dibin ardından bugün 1.42$ seviyesine yeniden yükseldi, gün başından bu yana %7,85 değer kazandı.

Ancak son saatlerde kâr eden oyuncuların yeniden satışa geçmesi, ARB fiyatını 1.32$ desteğine itti.

An itibarı ile 1.37$’dan işlem gören Arbitrum, 1.32 desteğinde tutunamadığı takdirde sırasıyla 1.185$ ve 1.12$ seviyelerinde yerel destek alanları bulunuyor. Yükselişin devam ettiği bir senaryoda ise satıcılar 1.426$ ve tepe seviyesi 1.545$’da harekete geçebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları