Kripto HaberleriAltcoinArbitrum'un Ardından Airdrop İçin Sıra Bu Altcoinde Mi? Analist Airdrop'a Katılım Rehberi...

Arbitrum’un Ardından Airdrop İçin Sıra Bu Altcoinde Mi? Analist Airdrop’a Katılım Rehberi Hazırladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arbitrum (ARB) airdrop’unun büyük ses getirmesinin ardından kripto para kullanıcıları airdrop gönderebilecek diğer altcoin projelerini araştırıyor.

Kripto para analisti Miles Deutscher’a göre bunlardan biri de LayerZero’nun ZRO tokeni olabilir. Bilindiği üzere LayerZero kısa bir süre önce 120 milyon dolarlık bir yatırım almıştı.

Miles Deutscher, ZRO Altcoin Airdrop’u Hakkında Tahminlerini Yazdı

Analist Miles Deutscher, protokolün kodunda “$ZRO token”a bir referans olduğunu söyledi ve bunun da ufukta bir token lansmanının olabileceğine işaret ettiğini savundu.

İlgili Haber
Arbitrum Üzerindeki Platforma Hack Şoku: Yüklü Miktarda Coin Çalındı!

LayerZero’dan token lansmanına ilişkin resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Deutscher, kullanıcıların airdrop alma şanslarını artırmaları için bir kılavuz sağladı. Bununla birlikte, kesin gereksinimler henüz bilinmediğinden, bu adımları izlemenin bir airdrop’u garanti etmediği konusunda uyarıyor. Buna ek olarak analist, kullanıcıların kaybetmeyi göze alamayacakları fonları riske atmamaları gerektiğini belirtiyor.

StargateFinance: http://stargate.finance/stake

Deutscher, kullanıcıların LayerZero’da hala ana dApp olan StargateFinance’i kullanarak başlamalarını tercih ediyor. Kullanıcılar Stargate Bridge’i kullanarak varlıklar arasında köprü kurabilir ve oy hakkı kazanmak için tekliflere oy verebilir.

LayerZero’da ayrıca Deutscher’in mümkün olduğunca çok kullanılmasını önerdiği dört resmi köprü bulunuyor.

Analiste göre airdrop alma şanslarını artırmak için kullanıcılar LayerZero’daki en iyi dApp’lerle etkileşime geçebilir. Deutscher, RDNTCapital üzerinde likidite sağlamayı ya da SushiSwap üzerinde zincirler arası takas yapmayı da sözlerine ekledi.

Deutscher, köprü hacminin airdrop’ta bir faktör olacağına inanıyor, bu nedenle kullanıcılar testnet dışı köprülere odaklanmalı çünkü “gerçek” varlıkları köprülemek muhtemelen tercih edilecek.

Aptos Bridge: http://theaptosbridge.com/bridge

Aptos Bridge, kullanıcıların EVM uyumlu herhangi bir ağdan Aptos ağına token köprüsü kurmasına olanak tanır. Bu köprü, LayerZero teknolojisini kullanır ve varlıkları LayerZero’ya köprülemek isteyenler için ideal bir seçenektir.

Bitcoin Bridge: http://bitcoinbridge.network/bridge

Bitcoin Bridge, kullanıcıların BTC.B’yi (köprülenmiş Bitcoin) EVM uyumlu zincirler arasında ve Aptos ağına aktarmasına olanak tanır. Bu köprüyü kullanmak için, kullanıcıların Avalanche üzerinde @traderjoe_xyz üzerinden satın alabilecekleri ve daha sonra istedikleri hedefe köprü kurabilecekleri bir miktar BTC.B’ye ihtiyaçları olacaktır.

Goerli Testnet Bridge: http://usdcdemo.layerzero.network/bridge

Goerli Testnet Köprüsü, kullanıcıların Ethereum’un Goerli Testnet’inden Avalanche’ın Fuji Testnet’ine ve tekrar geri varlık aktarmasına olanak tanır. Bu köprü test amaçları için kullanışlıdır ve kullanıcıların faucetlere tıklayarak ve cüzdanlarına token talep ederek ticaret yapmak için testnet fonları almalarını sağlar.

Testnet Bridge: http://testnetbridge.com

Testnet Bridge, kullanıcıların Goerli Testnet’e ve Goerli Testnet’ten varlık aktarmasına olanak tanır. Bu, test amaçları için bir başka ideal seçenektir.

Kullanıcıların bu köprüleri kullanırken dikkatli olmaları ve yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri fonları köprülemeleri gerektiğini unutmamak önemlidir. Ayrıca, LayerZero airdrop’u için kesin gereksinimleri bilmiyoruz, bu nedenle analist Miles Deutscher tarafından sağlanan da dahil olmak üzere herhangi bir airdrop kılavuzunu takip etmek bir airdrop’u garanti etmez.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları