Kripto HaberleriAltcoinArbitrum'un Ardından Gelmesi Beklenen zkSync Airdrop'una Nasıl Katılınır? Analist Rehber Hazırladı!

Arbitrum’un Ardından Gelmesi Beklenen zkSync Airdrop’una Nasıl Katılınır? Analist Rehber Hazırladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Miles Deutscher, paylaştığı son analizinde büyük ses getiren Arbitrum airdrop’unun ardından kullanıcıların peşinden koşabileceği bir sonraki altcoin airdrop’u hakkında bilgiler verdi.

Miles Deutscher, Twitter üzerinden yayınladığı rehberinde zkSync protokolünün olası bir ZKS airdrop’una katılabilmek için gerekli olabileceği tahmin edilen adımları saydı.

Olası bir ZKS token airdrop’u ile ilgili olarak Matter Labs CEO’su Alex Gluchowski “şimdilik bir token başlatma planları olmadığını” belirtmişti.

Ancak Deutscher, Arbitrum’a benzer bir yol haritası izleyerek yaklaşık bir yıl içinde bir token lansmanı yapılabileceğine inanıyor. Deutscher’e göre, kullanıcıları çekmek ve ağın çekiciliğini, hacmini, heyecanını ve farkındalığını artırmak için token teşvikleri sunmak zkSync’in yararına olabilir.

Bununla birlikte emin olmadığınız platformlara cüzdanlarınızı bağlamamanız gerektiğini hatırlatalım.

İlgili Haber
Üst Düzey FED Yetkilisinden Önemli Açıklama: Kaç Faiz Artışı Daha Olacağını Açıkladı!

Analist, zkSync Airdrop’u İçin Yardımcı Olabilecek Bazı İşlemleri Sıraladı

İşte Deutscher’ın zkSync airdrop rehberinde bulunan adımlari:

  1. zkSync’e fon köprüleyin. Ethereum (ETH) fonlarınızı zkSync ağına aktarmak için http://bridge.zksync.io adresini kullanın. Fonları köprülemek için Ethereum ağında ETH’ye ihtiyacınız olacak.

  2. SyncSwap’ı kullanın. ETH ve USDC tokenleri arasında swap yapmak ve havuzlara likidite sağlamak için http://syncswap.xyz adresine gidin.

  3. Mute.io platformunu kullanın. ETH’den seçtiğiniz bir tokene swap işlemi yapmak ve havuzlara likidite sağlamak için http://mute.io adresini kullanın.

  4. MintSquareNFT’de bir NFT mint edin. Yeni bir NFT mint edin.

  5. Bir zkSync domain’i oluşturun. İstediğiniz alan adını seçmek ve bir .zk alan adı kaydetmek için http://app.zkns.domains adresine gidin.

  6. Orbiter Finans köprüsünü kullanın. ETH’nizi Mainnet’e (ve geri) köprülemek için http://orbiter.finance adresine gidin.

  7. zkSync crew3 görevlerini tamamlayın. Görev panosunu buradan görüntüleyebilirsiniz: https://crew3.xyz/c/zksync/questboard

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları