Ana SayfaKripto Para MadenciliğiArgo Blockchain: Enerji Tüketimimiz Yüzde 350 Artacak!

Argo Blockchain: Enerji Tüketimimiz Yüzde 350 Artacak!

Takip et

Argo Blockchain şirketinden Salı günü yapılan açıklamada halka açık madencincilik şirketi olarak daha fazla hedefleri olduğunu açıkladı. Kripto para birimi madenciliği alanında 2020 yılına kadar planları olduğunu ve 2020 yılına kadar %357 oranında enerji arzı elde edeceklerini ve %357 daha fazla enerji tüketimi ile 14 mw yerine 50+ mw üretim hattına sahip olacaklarını açıklayan Argo, madencilik alanında daha fazla güç kazanacaklarını açıkladı. Madencilik için daha fazla çalışacak olduklarını ve daha iyi sonuçlar elde edeceklerini açıklayan madencilik şirketi daha fazla kripto para birimi üretimi için çalışmalarında daha fazla enerjiye ihtiyaçları olduğunu açıkladı.

Kanadalı bir şirket ile anlaşarak 2020 yılına kadar ve 2020 yılında daha fazla büyüme göstereceklerini ve dünyanın halka açık en büyük madencilik şirketi olacaklarını açıklayan Argo’ya göre bu süreçte daha fazla kazanç elde edecekler ve daha fazla enerji tüketimi ortaya çıkacak. İngiltere’de lisans sahibi olmasından dolayı şirketin bu tür adımları atmasında herhangi bir sakınca yok ve bu adımları atarken çevreye uygun olarak hareket ettiği biliniyor.

*Argo Blockchain şirketin tam adı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları