Kripto Para Madenciliği

Argo Blockchain’den 3.616 Adet Madencilik Cihazı Adımı

Kripto para birimi madencilik şirketi Argo Blockchain, 3.616 adet Bitmain marka madencilik cihazını çalıştırdıklarını duyurdu.

Aktif olarak Londra Borsası’nda işlem gören Argo Blockchain şirketinden yapılan açıklamada kripto para birimi madenciliği şirketinin 3.616 adet yeni Bitmain marka madencilik cihazını kurduğu ve bu cihazlar sayesinde şirketin kripto para birimi madenciliği oranını %75 arttırmış olacaklarını açıkladı. Sene sonuna kadar daha fazla adım atacak olduklarını ve daha fazla cihaz kuracak olduklarını açıklayan şirketin yeni CEO’su Peter Wall, 2020 yılı sonuna kadar %204 oranında artış için 6.000’den fazla kripto para birimi madenciliği cihazı kurmayı düşünüyor.

Şirketin bu adımları sayesinde madencilik alanında yeni rekorlar elde edecek olduğu ve bu rekorların dışında kazançlarının büyük oranda artışa geçmiş olacağı açıklandı.

Argo Blockchain 2020 yılında daha farklı rekorlar elde etmeyi düşünüyor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu