XRP

Arka Arkaya Yapılan Yüklü Ripple (XRP) Aktarımları Yeni Bir Yükseliş Trendinin Müjdecisi Olabilir Mi?

Bilinmeyen cüzdanlardan gerçekleştirilen aktarımlar kripto camiasındaki tedirginliği artırıyor.

Şüphesiz yatırımcılarını en çok heyecanlandıran ve çeşitli sansasyonel haberlerle gündeme gelen kripto paraların başında XRP geliyor. Bir süredir yükselişte olan ve şu anda 0,33 dolardan işlem gören ünlü kripto değer, BitMEX borsası olayının ardından XRP yatırımcılarının paniklemesine yol açmayı sürdürüyor.

Sektörün en büyük 3. ismi XRP, bugün Whale Alert tarafından duyurulan 20 milyon dolarlık transferle bakışları yeniden üzerinde topladı. 60 milyon XRP’ye karşılık gelen yüklü aktarım Bithumb’daki bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen bir cüzdana yapıldı.

Bithumb borsasından yapılan bu transferden tam 3 saat sonra yine bilinmeyen iki cüzdan arasında gerçekleştirilen 59,999,750 XRP’lik aktarım kafaları karıştırmaya devam etti.

Söz konusu aktarımın ne amaçla gerçekleştirildiği bilinmezken birçokları bu tür yüklü aktarımların yeni bir yükseliş trendinin müjdecisi olduğuna inanıyor. Bazıları ise tersi bir durumun gerçekleşmesinden tedirgin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu