Kripto HaberleriHaberlerArmstrong: Kanada Planımız Devam Ediyor

Armstrong: Kanada Planımız Devam Ediyor

Takip et

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Kanada planları hakkında biraz sorunlar çıkmış olsa da sorunları aşacakları ve kripto para borsasının yeni yatırımı hakkında gerekli adımların en kısa süre içerisinde atılacak olduğu açıklamasında bulundu. Kripto para borsasının yeni bazı adımlar atmaya hazır olduğunu ve Kanada’ya iyi bir giriş yapacak olduklarını açıklayan Armstrong, yatırımcıların her zaman kripto para borsalarına güvenmesini sağlayacak piyasa fiyatına ihtiyaçları olduğunu açıkladı.

Kripto para birimi yatırımcılarının uzun vadeli yatırımlar yapabilirler ise bu durumda kazanç elde edebileceklerini ve insanların kripto para birimi yatırımları yaparken uzun vadeli kalmayı tercih etmeleri durumunda sonuçlarının çok iyi olabilecek olduğunu belirtiyor.

Kripto paralar uzun vadeli yatırım yapanların çok ciddi kazanç elde edebilmesinde büyük bir role sahip. Kripto para yatırımcıları uzun vadeli yatırımlarından daha iyi kazanç elde edebiliyorlar. – Coinbase CEO’su Brian Armstrong

Kurumsal yatırımcılara kripto para sektörünün ihtiyacı olduğunu belirten Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bu sayede kripto para piyasasında kurumsal yatırımcılar ile beraber fiyatların ve piyasa hacminin dengelenebileceğini aksi halde ise bunun mümkün olmasının pek yakın gelecekte olamayabileceği uyarısında bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları