Altcoin

Asya’nın Dev Holdingi, 7 Kripto Para Birimi İçin Müjdeyi Verdi

SBI Group, 7 kripto para birimini kapsayan kripto para fonunu duyurdu.

Tokyo’nun en büyük finansal teknoloji ve hizmet şirketi olan SBI Group, milyarlarca dolarlık değeri ile kesinlikle kripto para sektörü için büyük önem arz etmekte.

Özellikle SBI Group’un kripto para sektörüne yönelik adımları ve Ripple ile olan işbirliği, şirketin sektörün vazgeçilmezlerinden birisi olma yönünde ilerlediğini göstermekte.

SBI’den Yeni Kripto Para Fonu

SBI Group şimdi ise Japon yatırımcıların direkt olarak bir fon üzerinden kripto para alabilmesini sağlayacak bir adım attı. Holdingin yeni kripto para varlık fonu, yedi kripto para biriminden oluşmakta.

Söz konusu fonun şu an için Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP, Bitcoin Cash, Chainlink ve Polkadot’u kapsadığı aktarılıyor.

Kripto para fonu direkt olarak SBI Alternative Fund altında hizmet verecek ve resmi olarak 2 Aralık tarihinde hayata geçirildi.

Fonun ilk sermayesinin ise 5 milyon yen yani 45.000 dolar olduğu görülüyor. Şirket buna rağmen her bir aralıkta fon arttırımına gidebilir.

Yapılan resmi açıklamaya göre yatırımcıların önce bir başvuru sürecinden geçmesi lazım ve bunun devamında kripto para yatırımı yapılabilecek. Bu fon bütün yatırımcılara açık değil ve sadece kurumsal veya akredite yatırımcılar yatırım yapabilecek. Bu da aslında fonun kurumsal yatırımcı odaklı ve bu talep doğrultusunda kurulduğunu göstermekte.

Fonun 1 yıl boyunca iptal edilemeyeceği belirtiliyor ve fon 2023 yılının ilk ayına kadar aktif kalacak Japonya’dan gelen talep ise kripto para sektörünün büyümesini hızlandırıyor gibi gözükmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Profitup

Üzüldüm simdi o kadar mi çikistirabildiniz. Utanmasaniz 45 dolar sermayede yakışırdı.

Anonim

yani !!!

Mucit

45000 dolar mı? Bunun haberi mi yapılıyor 🤣benim tek bir paritede bu para var zaten..nasıl haber bu anlamadım🤣1 btc fiyatı para yatıranın haberi de yapılıyorsa piyasada haber kalmamış demektir😏

Anonim

Komik bir haber. Biraz ciddiyet lütfen. 45.000 USD sermaye ile bakkal dükkanı açılır.


Başa dön tuşu