AltcoinHaberlerKripto Para

Asya’nın En Büyük Ethereum Cüzdanı imToken’dan Tezos’a (XTZ) Destek Geldi!

Çin'in ilk kişisel dijital varlık cüzdanı imToken'dan Tezos'a destek geldi.

Çin’in ilk kişisel dijital varlık cüzdanı imToken’dan Tezos’a destek geldi. Asya’da Ethereum kullanıcılarının en fazla kullandığı cüzdan olması nedeniyle geniş bir kitleye sahip olan imToken’in dünya çağında da 11 milyon kullanıcısı bulunuyor.

Şimdiye kadar Bitcoin, Ethereum, Cosmos, Polkadot, Eos, Tron, Litecoin, Bitcoin Cash, Nervos, Filecoin ve Kusama’ya destek sunan imToken son olarak Tezos’u da listeye ekledi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Tezos APAC Başkanı David Shin şunları aktardı;

“imToken ile yapılan bu entegrasyon sadece ödeme işlemlerini sürdürmekle kalmıyor, aynı zamanda topluluğun Tezos protokolünü geliştirmeye ve ilerletmeye devam etmesine de izin veriyor.”

Bitcoin madencilerinin Bitcoin ağını güvence altına almak için ihtiyaç duyduğu yüksek hesaplama kaynaklarının aksine Tezos, ağını daha çevreci ve daha uygun maliyetli bir şekilde korumak için Liquid Proof of Stake (LPoS) protokolü olarak bilinen bir fikir birliği mekanizması kullanıyor.

imToken’in İcra Kurulu Başkanı Ben He konuyla ilgili şunları aktardı;

“Ethereum en başından beri odak noktamız oldu, ancak PoS zincirlerinin daha düşük işlem maliyetleri ve enerji açısından verimli kullanımları nedeniyle popülerlik kazanmasıyla birlikte, kullanıcılarımız denemek ve kullanmak için daha fazla PoS zinciri istiyor. Tezos ile sadece orijinal PoS zincirini değil, aynı zamanda en son teknolojiyi entegre etmek için benzersiz bir kendi kendini değiştiren yönetim mekanizması sunmaktan heyecan duyuyoruz. Entegrasyon sürecinde Tezos APAC ekibi tarafından sağlanan geliştirici desteğine minnettarız. Bu uzun vadeli işbirliğini dört gözle bekliyoruz. “

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu