binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAvalanche Bu Altcoin İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu!

Avalanche Bu Altcoin İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu!

Avalanche, tokenize edilmiş varlıkları keşfetmek için Chainlink ve Avustralya ve Yeni Zelanda Bankacılık Grubu (ANZ) ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Türk yatırımcıların yakından takip ettiği popüler altcoin Avalanche‘dan (AVAX) yeni ortaklık haberi geldi.

Bu noktada Avalanche, tokenize edilmiş varlıkları keşfetmek için Chainlink ve Avustralya ve Yeni Zelanda Bankacılık Grubu (ANZ) ile işbirliği yaptığını duyurdu.

İşbirliğinin tokenize edilmiş varlıkların küresel olarak dolaşımını ve yerleşimini sağlamak için Avalanche ağını Ethereum’a bağlamayı amaçladığı belirtildi.

Bu işbirliği kapsamında ANZ’nin, Chainlink’in blockchain birlikte çalışabilirlik çözümü Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü’nden ( CCIP ) yararlanacağı ifade edildi.

Ava Labs Başkanı John Wu, işbirliği konusunda şu açıklamalarda bulundu:

“ANZ projesi, yenilikçi geleneksel finansal hizmet sağlayıcıların, sermaye piyasalarının blockchain tarafından geliştirilen yeni bir versiyonuna nasıl hazırlandıklarını gösteriyor.

Bu testlerde ANZ, zincir içi değer transferine öncülük ederken, Chainlink ve Avalanche tarafından oluşturulan altyapı, kurumsal müşteriler için büyüyen tokenleştirilmiş varlık ekosisteminin ortasında birlikte çalışabilirlik ve özelleştirilebilirlik sunuyor.

Bu girişim, finansın heyecan verici bir geleceğini ileriye taşımaya yardımcı oluyor.”

ANZ Dijital Ek Hizmetler Ürün Lideri Anurag Soin şunları söyledi: “Avalanche’ın Evergreen Alt Ağları, ANZ’nin Avalanche gibi özelleştirilebilir ağlardan yararlanırken yeni kullanım örneklerini ve iş modellerini keşfeden kurumlar listesine katılmasına olanak sağladı. Blockchain, akıllı sözleşmeler ve tokenizasyonun küresel finansal sistemin raylarını nasıl geliştirebileceğini test etmeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail