bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerAvrupa'nın En Büyük Kripto Para Borsasından Shiba Inu (SHIB) İçin Kötü Haber

Avrupa’nın En Büyük Kripto Para Borsasından Shiba Inu (SHIB) İçin Kötü Haber

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Avrupa’nın en büyük kripto para borsası olarak bilinen ve hacim olarak rekor kıran Bitstamp, kısa süre önce verdiği müjdeye bir kötü haber ekledi. Önde gelen kripto para borsası Bitstamp bundan birkaç gün önce yaptığı açıklamasında Shiba Inu’yu listeleyeceğini vurgulamıştı.

Shiba Inu Listelenmesi Gecikti

Şimdi ise Shiba Inu topluluğuna kötü bir haber geldi. Bitstamp tarafından yapılan yeni bir açıklamada, teknik problemlerden dolayı SHIB’in listelenmesinin ertelendiği ve bunun biraz sürebileceği belirtildi. Bunu kısa süre önce Kraken kripto para borsası da yapmış ve üzerinden 1 ay geçmesinden sonra gelen topluluk baskısı ile yenik düşerek SHIB’i listelemek zorunda kalmıştı.

Bitstamp tarafından yapılan bu açıklama, SHIB yatırımcılarının tepkisini çekti ve SHIB yatırımcıları tweetin altını tepkiler ile doldurdu. Bitstamp daha önce yaptığı açıklamada hem SHIB hem de PERP’in bugün listelenmeye başlayacağını vurgulamıştı. Teknik aksaklığın tam olarak ne olduğu açıklanmasa da bunun regülasyonlarla ilgili bir durum olabileceği tahmin edilmekte.

Coinbase Pro ise Haziran ayının ortalarında SHIB’i listeleyerek bütün bu listelenme furyasını başlatmış ve daha sonra diğer kripto para borsaları hacim kaybı yaşamamak için benzer adımlar atmıştı.SHIB fiyatı ise bu kötü haberin devamında 24 saat içerisinde %8,1 düşüş yaşadı ve 1 saat içerisindeki düşüşün %2 olması bu haberin etkili olduğunu gösteriyor. SHIB 7 günde ise %20 düşüş yaşayarak durumun kötü olduğunu gösterdi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları