DogecoinHaberlerKripto Para

AXE Yeni Dogecoin Temalı Deodorantını Tanıttı!

Dogecan isimli deodorant tekrar piyasaya sürülüyor.

İngiliz şirketi Unilever’ın alt markalarından biri olan ünlü deodorant markası AXE, twitter hesabından yaptığı paylaşımda popüler mem tokeni Dogecoin (DOGE) temalı deodorantını tekrar piyasaya süreceğini duyurdu.

AXE, DOGE temalı deodorantın sınırlı sayıda olduğunu belirtti.

Yakın zamanda 100 adet ile sınırlı ilk partinin hazır olacağını söyleyen şirket deodorantın Dogecoin ile satın alınabileceğini söyledi.

AXE, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında da Dogecoin’in 1 dolara çıkması durumunda kripto kokulu vücut spreyi üretmeye söz vermişti.

Ancak DOGE hiçbir zaman 1 dolar olamadı. Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında en yüksek seviyesi olan 0,73 dolara kadar yükselen Dogecoin şuanda ATH’sinden yaklaşık olarak %80.84 düşüş yaşayarak CoinMarketCap verilerine göre 0.14$’dan işlem görüyor.

DOGE’nin 1 dolar olmamasına rağmen AXE sözünü tutarak geçtiğimiz Temmuz ayında kripto kokulu “AXE Dogecan” isimli deodorantı piyasaya sürdü.

Çıkarılan AXE Dogecan’ın ambalajında şu ifadeler yer aldı:

“Aya gidiyoruz, bu kutuda oraya ulaşmak için ihtiyacınız olan kripto güvenini bulacaksınız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu