Kripto HaberleriEthereumAxie Infinity'nin Ronin Köprüsü Bu Tarihte Başlatılacak!

Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Bu Tarihte Başlatılacak!

Takip et

Geçtiğimiz Mart ayında Ethereum (ETH) bağlantılı Ronin köprüsünde 173.600 ETH ve 25,5 milyon USDC’nin çalınmasıyla büyük bir hack olayı yaşanmıştı.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: 173 Bin Ethereum (ETH) Çalındı! Bu Altcoin'in Fiyatı Çakıldı!

Toplamda yaklaşık 625 milyon dolarlık bir kayıp yaşayan ve ağı işlemlere kapatan ekip bugün Ronin köprüsünün yaklaşık 3 ay sonra tekrardan açılacağını duyurdu.

Popüler oyun Axie Infinity’ın üreticisi Sky Mavis tarafından takip edilen Ronin köprüsü’nün ekibi Twitter’dan yaptıkları açıklamada köprünün 28 Haziran’da yeniden başlatılacağını doğruladı.

Ayrıca, Ronin ekibi köprünün yeniden açılmasından sonra tüm kullanıcılara fonlarını geri ödeme sözü verdi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ronin Köprüsü’nü 28 Haziran’da yeniden açmayı planlıyoruz ve tüm kullanıcılara fonlarını geri ödeme sözü veriyoruz.

Gelecekte böyle bir sıkıntı yaşamamak için ek güvenlik önlemleri almaya devam ediyoruz.”

Nisan ayında Sky Mavis, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Animoca Brands ve risk sermayesi şirketleri a16z ve Paradigm’in katıldığı finansman turunda 150 milyon USD toplamıştı.

Bu finansman turuna atıf yapan Ronin ekibi, bu paranın hack olayından etkilenen tüm kullanıcıların fonlarının geri ödenmesinde kullanılacağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları