EthereumHaberlerKripto Para

Sıcak Gelişme: 173 Bin Ethereum (ETH) Çalındı! Bu Altcoin’in Fiyatı Çakıldı!

Ronin ağı saldırıya uğradı.

Ronin Network kısa süre önce yaptığı duyuruda ağda bir güvenlik ihlali tespit ettiklerini açıkladı.

Saldırganların Ronin köprüsünden 173.600 Ethereum’u (ETH) ve 25,5 milyon USDC’yi çaldıkları belirtildi.
Saldırının fark edilmesinin ardından Ronin köprüsü ve Katana Dex durduruldu.

Açıklamada, Ronin ağındaki tüm AXS,RON ve SLP’lerin güvende olduğu, çalınan fonların geri alınması için kolluk kuvvetleri de dahil olmak üzere tüm paydaşlar ile birlikte çalışıldığı belirtildi.

Saldırıya ilişkin detaylar şu şekilde:

Ekip bugün erken saatlerde Ronin köprüsünden yetkisiz olarak 173.600 Ethereum ve 25,5 milyon USDC’nin çekildiğini fark etti.

Saldırganların saldırıyı 23 Mart’ta toplam iki işlemde gerçekleştirdiği belirtildi.

Şimdiye kadar saldırıyı fark etmeyen ekip bu sabah bir kullanıcının 5000 ETH çekemediğini belirtmesi üzerine fonların boşaltıldığını fark etti.

Ekip, büyük borsalarda dahil olmak üzere çalınan fonları izlemek için gerekli işlemleri yaptığını ve takipte olduklarını söyledi.

Ağ kapalı olduğu için Ronin Network’te para çekme ve yatırma işlemlerinin askıda olduğu belirtildi.

Haberin ardından RON fiyatı %25’lik bir kayıp yaşadı.

Ronin ağı popüler kripto para Axie Infinity’in Ethereum yan zinciri olduğundan saldırıdan Axie’nin de fiyatı etkilendi. Haberin ardından %10’luk bir geri çekilme yaşandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anne

Geçen ay burada Lallroyal.org’un dolandırıcılık kurbanlarının bir kripto para birimi dolandırıcılığından kaybettikleri paralarını geri almalarına nasıl yardımcı olduğu hakkında bir hikaye okuyordum ve teçhizat işi için beni 78.500 dolardan fazla dolandırmak zorunda kalan bir aşk dolandırıcısını ihbar etmeye karar verdim ve hepsini gönderdim. içinde. Bitcoins ve Hediye kartları. Lallroyal Recovery şirketi, kaybolan fonların %70’inden fazlasını hesabıma geri almama yardımcı oldu. Bu yüzden yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmek için paylaşmam gerektiğini düşündüm.


Başa dön tuşu