coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAyı Piyasasında En kötüsü Geride Kaldığını Söyleyen Ünlü CEO, Bitcoin Hedefini Açıkladı!

Ayı Piyasasında En kötüsü Geride Kaldığını Söyleyen Ünlü CEO, Bitcoin Hedefini Açıkladı!

Anthony Scaramucci, ABD'de geçtiğimiz günlerde açıklanan enflasyon rakamlarını ve kripto paralara olan etkisini değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) başta olmak üzere kripto para birimlerine verdiği destekle bilinen SkyBridge Capital’in kurucusu ve CEO’su Anthony Scaramucci, BTC hakkında konuştu.

CNBC’nin Squawk Box programına katılan Scaramucci, ABD’de geçtiğimiz günlerde açıklanan enflasyon rakamlarını ve bunun kripto paralara olan etkisini değerlendirdi.

Beklentinin altında gelen enflasyonun kripto para birimleri üzerindeki baskıyı azalttığını düşünen ünlü CEO, ilerleyen zamanlarda kripto para pazarında çok daha fazla canlılık beklediğini söyledi.

“Lightning network ağının gelişmesi, uygulamaların artması ve Bitcoin üzerindeki işlem kolaylığı, sektörde çok daha fazla ticari aktivite olmasını sağlayacak.”

Ethereum (ETH) ağında PoW’dan PoS’a geçmeyi öngören Merge yükseltmesiyle ilgili de konuşan Scaramucci yatırımcıları uyardı.

“Birçok tüccar bu söylentiyi alıyor ama muhtemelen Eylül ortasında gerçekleşecek olan birleşmeyle beraber ellerindekileri satacaklar.

Bunlar uzun vadeli büyük yatırımlar. Önümüzdeki altı yıl içinde, eğer haklıysak ve Bitcoin 300.000 dolara giderse, onu 20 bin dolardan veya 60 bin dolardan satın almış olmanızın bir önemi kalmayacak.”

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde kripto paralardaki ayı piyasasının en kötüsünün çoktan geçtiğine inandığını söyleyen Scaramucci, Bitcoin‘in zaten dibi gördüğünü belirtmişti.

İlgili Haber  Ünlü CEO Bitcoin'in Adil Değerini Açıkladı, BTC ve Bu Altcoinde Net Alıcıyız Dedi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail