AltcoinBlockchainHaberler

Baidu Blockchain Teknolojisinde Maliyetleri Düşürmek İstiyor

Çin’de en fazla kullanılan ana arama motoru Baidu bugünlerde kripto para dünyası ile ilgili pek fazla ilgilenmiyor ancak blockchain teknolojisi ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Kripto para dünyasının dikkat çektiği ve blockchain teknolojisinin şekillendiği Çin’de maliyetleri düşürmek isteyen Baidu bu konuda yeni bir takım araştırmalar yapmaya devam ettiklerini ve henüz şu aşamada araştırmalarının devam ettiğini açıkladı.

Baidu yetkilisi yöneticiler blockchain teknolojisinin kendileri için iyi bir teknoloji olabilecek olduğunu, ama bu konuda net olarak bir söz söylemeleri için erken olduğunu ifade etti. Blockchain teknolojisinde maliyetlerin düşürülmesine yönelik adımlar attıklarını belirten yönetim grubu bu konuda başarılı olup olamayacak oldukları konusunda ise Çin basınına açıklama yapmadı.

Finansman Çok Yüksek

Blockchain teknolojisinin maliyeti konusunda İngiltere Merkez Bankası yüksek finansman gücüne sahip olmalarına rağmen kendilerinin ciddi bir şekilde blockchain teknolojisinin maliyetlerini araştırdıklarını ve bunun en önemli konu olduğunu açıklamıştı. Baidu yöneticilerinin mühendisler ve teknolojik alanda dikkat çeken kişiler ile yapacak oldukları bu araştırmaların sonucu merakla bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu