Kripto HaberleriBitcoinBalina Haritasına Göre Bitcoin'deki (BTC) Son Durum Ne?

Balina Haritasına Göre Bitcoin’deki (BTC) Son Durum Ne?

Takip et

Bitcoin’in 60.000$’ın üzerine çıkmasıyla kripto para yatırımcıları kârlı bir cumartesi günü geçirdi. Önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi ETH ve BNB’de gelen rekorlar yatırımcılarının yüzünü güldürürken XRP öğleden sonra yeni bir atak yaparak 1.37$ seviyelerine kadar yükseldi.

Bir süredir marketin cumartesi günü verdiklerini pazar ve pazartesi günleri geri aldığına şahit olduk. Bu hafta da benzer bir tablo olacak mı takip ediyor olacağız.

“57.000$ Güçlü Bir Destek”

Balinalar alım yaptıktan sonra fiyat giriş seviyelerine yeniden geldiğinde daha fazla alım yapma veya bir düzeltmeden sonra başa baş noktalarına ulaştıktan sonra satış yapma eğiliminde olduklarından balina kümeleri tipik olarak destek ve direnç seviyeleri olarak hizmet eder.

Bu prensibe göre destek ve direnç seviyelerini tespit etmeye çalışan WhaleMap, Bitcoin balinalarının 57.000$ seviyesinde çok güçlü bir birikim yaptığını ve bu seviyenin bundan sonra güçlü bir destek olarak karşımıza çıkacağını belirtti.

Balina haritası incelendiğinde 57.000$ ve 55.000$ bandındaki desteklerin 60.000$ üzerindeki dirençlerden çok daha güçlü olduğu gözleniyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları