HaberlerXRP

Balinalar 132 Milyon XRP Taşıdı! Ripple Tarihi Zirvesine Yeniden Çıkacak Mı?

XRP yükselirken balina hareketliliği arttı.

Nisan ayında büyük bir atağa kalkan XRP yükselmeye devam ediyor. Ay başından itibaren %200 oranında yükselen yükselen XRP yatırımcısını sevindirirken balinalar XRP’leri hareket ettirmeye devam ediyor.

Kripto paraların hareketliliğini izleyen “Whale Alert” son 24 saatte 131.2 milyon XRP’nin borsalar arasında kaydırıldığını aktardı.

Whale Alert’e göre yaklaşık değeri 210 milyon dolar olan XRPler Coinbase, Huobi, Bittrex ve Kraken arasında hareket etti. Bu platformlar Ocak ayında XRP ticaretlerini askıya almalarına rağmen bir süredir XRP hareket ettirmeye devam ediyorlar.

Bu transferler gerçekleştirilirken XRP fiyatının 1.66$’a kadar yükselmesi dikkat çekti. XRP haftanın ilk iki işlem gününde %26 yükselmeyi başardı.

SEC tarafından açılan dava sonrası birçok yükselişe eşlik edemeyen ve piyasadan negatif ayrışan XRP, 2 hafta gibi kısa bir sürede yaralarını sararak yatırımcısını sevindirdi.

Davada verilen ara kararların Ripple lehine olması bu yükselişlerde etkili oldu. Ripple dışındaki major altcoinlerin birçoğunun 2018 yılındaki tarihi zirvelerini geçtiklerine şahit olduk.

XRP’nin tarihi zirvesi 3.31$ seviyelerinden geçiyor. Nisan ayına çok hızlı giriş yapan XRP tarihi zirvesine bu kadar yaklaşmışken major altcoinlere katılarak yeni bir rekor kıracak mı hep birlikte göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu